YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Suat Kılıç'ı hackleyip istifa ettirdiler!
Suat Kılıç'ı hackleyip istifa ettirdiler!
12 Şubat 2015 08:50
Eski Spor Bakanı Suat Kılıç'ın hesabını ele geçiren hackerlar, Kılıç'ın istifa ettiğini duyurdular.

Eski Spor Bakanı Suat Kılıç, Twitter hesabından AK Parti'den istifa ettiğini duyurdu. Gece saatlerinde art arda atılan 3 tweet ile istifasını duyuran Kılıç'ın Twitter hesabının hacklendiğini yine Kılıç Facebook hesabından duyurdu.

"AK Parti'den üzülerek istifa ettiğimi bildirerek, hizmetime son veriyorum" diye atılan ilk tweetten sonra aynı hesaptan, "Unutmasınlar ki; bu millet, Atatürk'ü nasıl sattı ise, zamanı gelince Tayyip Erdoğan'ı da satacaktır." yazıldı.

ekran-resmi-2015-02-12-08.07.12.png

Takipçilerini şaşırtan bu tweetler üzerine Twitter'da çok sayıda yorum yapıldı. Sabah saatlerinde gelişmeleri Facebook hesabından aktaran eski Spor Bakanı Suat Kılıç,

"Gece gece canınızı sıkacağım ama maalesef Twitter hesabım sosyal medya korsanları tarafından ele geçirildi. Geceden itibaren yapılan paylaşımları lütfen dikkate almayın. Twitter ile yazışmalar devam sürüyor, ayrıca emniyet siber suçlar birimi de konuyu takip ediyor. Sizi üzen paylaşımlar için yasal haklarımızı kısa süre içinde kullanacağız. İyi geceler, Allah'a emanet olun... " yazdı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler