YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
SP ve BBP AK Parti’ye mi katılacak ?
Başbakan Ahmet Davutoğlu, ’AK Parti’nin Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ile ittifak yapacağı’ iddialarının sorulması üzerine "Şu anda alınmış bir karar yok" dedi.
SP ve BBP AK Parti’ye mi katılacak ?
25 Ağustos 2015 / 17:30 Güncelleme: 25 Ağustos 2015 / 17:32

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçici Bakanlar Kurulu’nu kurmak üzere Başbakan olarak görevlendirilmesinin ardından Çankaya Köşkü’nde basın toplantısı düzenledi. 

Önümüzdeki süreçte, ’AK Parti’nin Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ile ittifak yapacağı’ iddialarının sorulması üzerine Başbakan Davutoğlu, "Şu anda alınmış bir karar yok. Fakat, herhangi bir teklif veya görüme süreci olursa bunları sadece bu partilerle değil. Siyasi bütünleşme olursa siyasi istikrarın en büyük garantisi olur bu çerçevede çabalar olur ama şu anda ortaya çıkmış bir durum söz konusu da değil" diye konuştu.

 // serden secmez
Siyaset yalanı doğru konuşma sanatıdır siyaset dürüstlüğü kaldırmaz ille böylemi olmalı...
27 Ağustos 2015 19:26
bunda sizinde payınız var
 // mustafa
aklınız yenimi başınıza geldi bunca ekonomik kayıplar ve şehitler geldi güçlü bir hükümet şimdi kurulmuş olsa idi başbakan şimdi seçim ile mi uğraşacaktı yoksa iç ve dış tehditlere gerekli tedbirlerin alınması için enerjisini bunlaramı sarf edecekti. Muhsin Yazıcıoğlu olsa böyle yapardı. ben değil vatan derdi. ben zamanı değil gelin bir yumruk olalım...
25 Ağustos 2015 Salı 19:06
günbirlik günü
 // Engin
Bırakalım ayrı gayrıyı bölündükçe güç kaybediyoruz kafir birleştikte müslümanlar bölünüyor birleşin ve daha çoğulcu bir meclis olsun...
25 Ağustos 2015 18:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler