YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Sözde biz afiş asmışız"
Adana'da Uğur Mumcu Meydanı'nda hakla seslenen Kılıçdaroğlu, İstanbul'a CHP'nin astığı iddia edilen afişlerle ilgili provakasyona gelemyin uyarısında bulundu. Miting sırasında Kılıçdaroğlu'na terlik fırlatıldı...
"Sözde biz afiş asmışız"
03 Eylül 2010 / 13:28 Güncelleme: 03 Eylül 2010 / 13:29

Adana Uğur Mumcu Meydanı'nda çıkan ve nedeni henüz belirlenemeyen olaylar için Kılıçdaroğlu, "provakasyona gelmeyin" diye uyarıda bulundu.

Kılıçdaroğlu, "Bugün İstanbul'da da afişler asılmış, sözde biz asmışız gibi. Provokasyonlara gelmeyeceğiz, oyuna gelmeyeceğiz. Bunlar iktidarda kalmak için her şeyi yaparlar. Her şeyi göze alırlar. Ama biz sakin olacağız. Düzgün ve yürekli olacağız. Onlara sandıkta hak ettikleri dersi vereceğiz." uyarısı yaptı.

Miting alanının ön sıralarında çıkan olaylarda bir kişinin tekme tokat dövüldüğü ve Kılıçdaroğlu'na terlik fırlatıldığı görüldü. (CHA)
 

arsızlık
 // etrust
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
03 Eylül 2010 17:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler