YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Soylu: "Doğan grubu DP'yi Abdüllatif Şener'e teslim etmemi istedi"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu Demokrat Parti Genel Başkanlığı'nı bırakacağı zaman Doğan Grubu'nun kendisinden partiyi Abdüllatif Şener'e teslim etmesini istediğini söyledi.
Soylu: "Doğan grubu DP'yi Abdüllatif Şener'e teslim etmemi istedi"
13 Mayıs 2015 / 09:00 Güncelleme: 13 Mayıs 2015 / 09:08

Kanal A'da yayımlanan Türkiye'nin Seçimi programında Fatin Dağıstanlı'nın ve Gazeteci-Yazar Talat Atilla'nın konuğu olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Demokrat Parti Genel Başkanlığını bırakırken Doğan Grubu'nun kendisinden partiyi Abdüllatif Şener'e teslim etmesini istediğini açıkladı.

İşte Süleyman Soylu'nun konuşmasından o bölüm;

"Ben burada tarihi bir açıklama daha yapayım mı? Demokrat Parti Genel Başkanlığı'nı bırakacağım zaman o grup benden partiyi Abdüllatif Şener'e teslim etmemi istedi. Şimdi bu işi bırakacak bir adam olmama rağmen "eğer böyle bir şey olursa bu işi devam ettiririm" dedim. Bunu bana gazetecileri aracılığı ile söylediler. Bu insanlar şu an mesleklerine devam ediyorlar. Bu isim bana da yakınlığı olan sevdiğim bir insan. Bu yüzden ismini söylemem ama bunu arzu ettiler ve bunu istediler. Bunların hesapları bambaşkaydı. Yani çok zorlarlarsa onun da ötesini paylaşacağım. Daha ötesi var hepsi peyder pey. Bunların siyaseti dizayn etme çabaları bugünün işi değildir. Bütün bunları görünce Selahattin Demirtaş meselesini çok rahat okuyorum. "

 

KANALAHABER / ÖZEL İÇERİK

Zannetmem ama
 // uykucu
Insallah senin dedigin gibi olur Rasim kardesim....
13 Mayıs 2015 Çarşamba 09:31
 // Rasim DUMAN
28 Subat'in medya ve sermaye ayagi ile ilgili olarak bugune kadar birsey yapilmadi. "Yapildi" gibi gorunenler de, "paralel" savci ve hakimler tarafindan sumenalti edildi. İnsallah secimlerden sonra KOC'larin, DOGAN'larin yakasina da yapisilacak, herkes musterih olsun....
13 Mayıs 2015 07:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler