YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Siyasi kriz çıkarmaya çalışıyorlar"
"Siyasi kriz çıkarmaya çalışıyorlar"
04 Mart 2014 21:28
Numan Kurtulmuş, “Türkiye’de siyasi kriz çıkarmaya çalışıyorlar. Millet kendi Cumhurbaşkanını seçmesin istiyorlar. Türkiye’de çözüm sürecinin sona ermesini isteyenler var” dedi.

Kurtulmuş, AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı M. Emin Ekmen’in proje tanıtım toplantısına katılmak üzere Batman’a geldi.

Alyans düğün salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Kurtulmuş, Türkiye’nin Mayıs ayından itibaren olağanüstü dönemin içerisine sokulmaya çalışıldığını söyledi. Kurtulmuş, 17 Aralık’tan sonra Türkiye’nin yeni operasyonlarla karşı karşıya kaldığını ve bu operasyonların ne olduğunu gördüklerini ifade etti. Halkın yaklaşık yüzde 70’inin yolsuzluk yapanın sonuna kadar üstüne gidilmesi gerektiği istediklerini, ancak bu meselenin yolsuzluk kisvesi altında hükümete hatta Türkiye’ye karşı yapılmış bir operasyon olduğunu belirten Kurtulmuş, “Kamuoyu araştırmaları gösteriyor halkın yüzde 70’i bu operasyonun dışarıdan tezgahlandığına ve dışarıdan da bazı uçlarının olduğuna inanıyor. Bu millet kendisine tuzak kuranları asla unutmaz ve tuzak kuranları her zaman cezalandırır hizmet edeni de her zaman başının üzerine koyar. 17 Aralık operasyonu ile Türkiye’de ekonomik kriz çıkarmak istiyorlar bu olayların Türkiye ye maliyeti 140 milyar liradır. Türkiye’de siyasi kriz çıkarmaya çalışıyorlar. Millet kendi Cumhurbaşkanını seçmesin istiyorlar. Türkiye’de çözüm sürecinin sona ermesini isteyenler var” dedi.

 

İHA

23:54
 // TIRLAR DERS OLSUN
Bu kavaslar seçimde hile oldu provakasyonu yaparak, ikinci bir Gezi kepazeliği yapacak. Oy pusulaları etrafta uçuşacak. Önleminizi alın....
04 Mart 2014 23:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler