YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şişli‘'de Sarıgül hanedanlığı
Şişli'yi alan CHP'li Hayri İnönü, görev paylaşımı yaptı ve Sarıgül'ün oğlu Emir'e belediyenin en yüksek bütçeli müdürlüklerini verdi. Böylece Sarıgül'ün oğlu üzerinden Şişli'yi yöneteceği iddiası doğrulandı.
Şişli‘'de Sarıgül hanedanlığı
11 Nisan 2014 / 07:53 Güncelleme: 11 Nisan 2014 / 08:03

Göreve başlayan Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, ilk iş olarak belediyede görev dağılımı yaptı.

Mustafa Sarıgül’'ün oğlu Emir Sarıgül, hiçbir belediyede olmayan Başkan Vekili ve Koordinatör Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Oğul Sarıgül'e belediyenin en yüksek bütçeli müdürlükleri bağlandı: Özel Kalem, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Dış İlişkiler ve Kültür ve Sosyal İşler müdürlükleri....

Böylece Şişli’'yi 15 sene yöneten Sarıgül, koltuğunu oğlu Emir Sarıgül’'e devretmiş oldu. 

Talay'ın oğlu da yardımcı

Şişli’deki "B Planı" Emir Sarıgül'le de sınırlı kalmadı. Mustafa Sarıgül’'ün siyasi yoldaşlarından eski Kültür ve Turizm Bakanı İstemihan Talay'’ın oğlu Murat Ali Talay da başkan yardımcılığı görevine getilildi.

Aynı zamanda Aydın Ayaydın'’ın damadı olan Talay’a, Zabıta, Ruhsat ve Denetim ile Bilgi İşlem müdürlükleri bağlandı.

gelsin paralar
 // depakın
seçimden önce yapılan konuşmaların boş kutudan gelen sinek vızıltısı olduğu bir kez daha anlaşılmıştır arkadaşlar bununla ilgili çok güzel bir söz var aklıma o geldi kişi karşısındakini kendi gibi sanarmış tıpkı sayın sarıgül de olduğu gibi kişi kendinden bilir işi de söylenebilir anlaşılmadıysa yazık bu insanlara oy veren yurttaşlarıma Ahirette peşinden gittikleri insan gibi azap çekeceker hiç düşünmediler mi bunu acaba Allah yardımcıları olsun kandırılanlar hariç tabi...
11 Nisan 2014 Cuma 11:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler