YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sırrı'nın düğünü HDP'yi karıştırdı!
Sırrı'nın düğünü HDP'yi karıştırdı!
03 Ağustos 2015 07:12
HDP'li vekiller Sırrı Süreyya Önder'in kızının Boğaz'daki düğününde eğlencenin dibine vurdu. Sonra da "Eğlenmedik. Ne şampanya ne halay vardı" diye inkar etti. HDP'nin itiraf etmekten utandığı düğünün fotoğrafları ise tüm gerçekleri yansıttı...

HDP, Suruç saldırısını bahane etti. Kürt çocuklarına "Silahlanın. Sokağa çıkın. Eylemleri artırın" talimatını gönderdi. Eş zamanlı olarak PKK kalleş saldırılarına başladı. Kandilbombalanınca ise PKK ve HDP "Ama barış yapabiliriz, konuşarak anlaşalım" ikiyüzlülüğüne sarıldı. PKK'yı kınayamayan, teröre arka çıkan HDP'lilerin kendi seçmenine karşı işlediği ahlak suçunu ise TAKVİM ortaya çıkardı. HDP'li Sırrı Süreyya Önder, kızı Ceren'e Boğaz'ın en güzide saraylarından Küçüksu Kasrı'nda 500 bin liralık düğün yaptı. Tüm HDP camiasıdüğünde buluştu. Dağa gönderilen çocukların hiç hatırlanmadığı düğünde şampanyalar su gibi aktı, halaylar çekildi, vur patlasın çal oynasın eğlenildi.

HEP İNKAR HEP İNKAR

Basından sır gibi saklanan düğünde vekillerin maskesi düşünce HDP çılgına döndü.Selahattin Demirtaş, bir Selo klasiği ile gerçekleri inkar etti, "Eğlenmedik" dedi. Sırrı Süreyya Önder'in kardeşi Ali Fuat Önder ise gazetemizi arayarak "Bu düğün son dönemdeki olaylar nedeniyle iki kez ertelendi. Adıyaman, Malatya ve İzmir'den gelen çok sayıda akrabalarımızı günlerdir evlerimizde misafir ediyoruz. Bu durum bize yakışmaz dedik ve düğünü yaptık. Orası saray değil, mütevazı bir mekan. Hem şampanyalar patlatılmadı, havai fişek gösterileri yapılmadı, halaylar çekilmedi. 30 milletvekili de katılmadı" ifadelerini kullandı. HDP içinden gelen tepkiler üzerine Önder ve Demirtaş, düğün gerçeklerini inkar etse de 500 bin liralık saray düğündeki şampanya patlatma, halay çekme, davullu göbek atma görüntüleri tüm gerçekleri yansıttı.

KÜFÜR VE TEHDİT

Sırrı Süreyya Önder'in CHP'li kardeşi Ali Fuat Önder, HDP'nin vur patlasın çal oynasın eğlendiği düğünü inkar için TAKVİM Haber Müdürü Mevlüt Yüksel'i ararken hem küfür hem de tehdit yağdırdı. Resimlerin sosyal medyada, gelin ve damadın arkadaşları tarafından paylaşıldığını bilmeyen Önder, fotoğrafların servis edildiğini zannederek "Bu düğün fotoğraflarını basan, yayan, emeği geçen herkesin sülalesini..." diyerek sık sık küfür etti. Hızını alamayan Önder "Sizin bu yayınları neden yaptığınızı çok iyi biliyorum. Ama bu iş burada bitmedi. Onu da söyleyeyim" diye tehdit savurmayı da ihmal etmedi.

 


 

//
 // Boğaçhan
Milletler hak ettiği gibi yönetilir. Güneydoğulular! Bunlara oy vermeye devam edin! Onlar da sizinle dalga geçercesine sizin haklarınızı böyle savunmaya(!) devam etsinler. Size müstehak!...
03 Ağustos 2015 Pazartesi 12:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler