YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sırrı Sakık'tan acılı ailelere şok sözler
Kızı PKK tarafından dağa kaçırılan annelerden biri olan Keje Aydemir, BDP'li Sırrı Sakık'la da görüştüğünü, Sakık'ın kendisine, "Niye üzülüyorsun? Çocuğun dağa gitmiş" dediğini iddia etti.
Sırrı Sakık'tan acılı ailelere şok sözler
04 Haziran 2014 / 23:01 Güncelleme: 04 Haziran 2014 / 23:03

Diyarbakır'da şu anda 40 aile eylem yapıyor. Aileler, çocukları getirilene kadar eyleme devam etmekte kararlı. Aileler BDP eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın "bazı aileler eylem yapmak için para aldı" sözlerine tepkili. Belediye önünde eylem yapmalarına izin verilmeyen aileler yol ortasında direnişini sürdürüyor.
 
Bu annelerden biri olan Keje Aydemir 24 canlı yayınında Seda Selek'in sorularını yanıtladı. Kızı kaçırılan Keje Aydemir, BDP'den böyle bir tepki beklemediklerini söyledi. Eve dönmeyi düşündüğünü söyleyen anne, "bu haberleri gördükten sonra eve dönmekten vazgeçtim" dedi.
 
BDP eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'la görüşmelerini anlatan acılı anne, BDP'li Sırrı Sakık'ın ise kendisine "Niye üzülüyorsun? Kızın dağa gitmiş!" dediğini ifade etti.

23:28
 // SAHTE BAHAR
Ulan Sırrı, dün Ağrı'daki heykelleri kaldırman ve K.Karabekir hakkındaki uygulamaların hakkında lehinde yorum yazmıştım... İyi ki de yayınlamamışlar. Bir an için sana sempati duymuştum ama, gôzümde kül oldun gittin. Sen, Kürt davasına ihanet eden, hainin birisin vesselam. Bizim asıl Serok, R.Tayyip Erdoğan imiş. Kürtlerin mağduriyeti üzerinden ihanet ediyorsun haberin ola..!!...
04 Haziran 2014 23:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler