YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Sipariş anayasaya hayır"
MHP lideri Devlet Bahçeli, "Referanduma Hayır Kampanyası"çerçevesinde Anadolu Gösteri Merkezi'nde konuştu. MHP lideri "Yabancı dayatmalarla hazırlanan anayasa değişikliğine hayır oyu vereceğiz" dedi.
"Sipariş anayasaya hayır"
13 Temmuz 2010 / 13:06 Güncelleme: 13 Temmuz 2010 / 13:12

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP, milletin öncelik ve taleplerine cevap vermeyen ve dışarıdan sipariş edilen anayasa değişikliğine hayır oyu verecektir." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Referanduma Hayır Kampanyası'nın ilke, esas ve ana unsurlarının açıklandığı Anadolu Gösteri Merkezi'ndeki toplantıda konuştu.

Referandumda 'Hayır' diyeceklerini söyleyen Bahçeli, "Anayasa metinleri kutsal metin değil, değişebilirler. 82 Anayasası da değişmek zorunda. Ancak bu değişimin toplumun iç dinamiklerinden doğması esas olmalı. Oysa son anayasa değişikliğine kaynak yabancı dayatmalar karşısında AKP zihniyetinin teslimiyetidir. MHP, milletin öncelik ve taleplerine cevap vermeyen ve dışarıdan sipariş edilen anayasa değişikliklerine hayır oyu verecektir." dedi.
Cihan

BÖYLE SİYASET VE SİYASETÇİ OLMAZ !
 // BATUHAN
Doğru nerede olursa olsun kimden gelirse gelsin alınır kaldıki siz hangi doğruyu istediniz önerdinizde almadılar ?Milliyetçiliğe bakınız doğru kendinden değil diye yanlışmış olmazmış o zaman niçin koalisyonda iken AİHM sine karşı çıkmadınız tazminatları kuzu kuzu ödediniz niçin yabancı arabaya biniyorsunuz onu siz yapmadınız millide değil ? Sizin ölçünüz bozulmuş kendinizi ve mihenginizi gözden geçirin ve geçirtiniz ondan sonra Türk Milleti adına konu...
13 Temmuz 2010 14:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler