YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sınırda başımıza ne geldiyse Semih Terzi döneminde geldi
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Sınırda başımıza ne geldiyse Semih Terzi döneminde geldi" dedi.
Sınırda başımıza ne geldiyse Semih Terzi döneminde geldi
20 Ağustos 2016 / 02:32 Güncelleme: 20 Ağustos 2016 / 07:51

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin 24 TV'de Seda Selek'in Sunduğu Kadınlar Meclisi Programına konuk oldu. 

Şahin, Şehit Ömer Halisdemir tarafından öldürülen darbeci Semih Terzi'nin sınırda görevliyken ihanet içinde olduğunu söyledi. Şahin, "Başımıza ne geldiyse Semih Terzi döneminde geldi" dedi.

İşte Fatma Şahin'in o açıklaması;

PKK ve DAEŞ bağlantısı üzerine bizim kendi bölgemizden direk yaşadıklarımız da aslında bunun ne kadar güçlü olduklarını gösteriyor.

Ömer Halis kardeşim ilk şehidimiz. Aslında bu işin en önemli kırılma noktalarından bir tanesi 15 Temmuz akşamı

Yüce Mevla'm ben tuzakları kuranım da en büyük tuzakları bozanım da diyor çok net bir şekilde ilahi mesajına Kuran-ı Kerim'de. 

Eğer gece 3'de darbe gerçekleşmiş olsaydı ne halk sabah olduğunda sokağa çıkmış olacaktı, Sayın Cumhurbaşkanımız o süreçte ne olacaktı ne olmayacaktı bunların hepsi bir soru işareti.,

BAŞIMIZA NE GELDİYSE SEMİH TERZİ DÖNEMİNDE GELDİ

Darbeci Semih Terzi bizim Kilis sınırımızın Koruyucu Özel Hareket Komutanıydı. O adam o sınırdayken bizim başımıza ne geldi ise o görevde iken geldi.

Efkan Ala bakanımız Kilis'e geliyor, füze falan değil top atıyorlar, resmen yanına top atıyorlar. Başbakan Yardımcımız Yalçın Akdoğan geliyor ve DAEŞ aynı anda top atıyor ve darbeci general oranın sınır sorumlusu. Düşünebiliyor musunuz sınırımız kimlere teslim edilmiş!

 

kan testi yapılamazmı
 // muammer
bu ve bunun gibilerin vatana ihanet edenlerin dirisi veya ölüsü adli tıp göderilerek kan testi yapılmalı bizim ülkemizin askerini şehit edilmesi vee ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen bu hainlerin kimlikleri ortaya çıkarılmalıdırç...
20 Ağustos 2016 Cumartesi 09:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler