YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sinan Oğan hakkında flaş gelişme!
Yargıtay 18. Hukuk Dairesi, MHP'li Sinan Oğan'ın partiden ihracını kaldıran yerel mahkeme kararına yapılan itirazı reddetti.
Sinan Oğan hakkında flaş gelişme!
20 Haziran 2016 / 12:31 Güncelleme: 20 Haziran 2016 / 13:26

Yargıtay 18. Hukuk Dairesi, MHP'li Sinan Oğan'ın partiden ihracını kaldıran yerel mahkeme kararına yapılan itirazı reddetti.

Eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, MHP Merkez Disiplin Kurulunca partiden çıkarılmış, bu işlemin iptali istemiyle dava açmıştı. Ankara 23. Asliye Hukuk Mahkemesi de ihraç kararını iptal etmişti. MHP Genel Merkezi ise yerel mahkemenin bu kararını temyiz etmişti.

Dosyayı görüşen Yargıtay 18. Hukuk Dairesi, Genel Merkez'in temyiz istemini reddetti. 

Yargıtay 18. Hukuk Dairesinin kararında, Ankara 23. Asliye Hukuk Mahkemesinin kararının kesin nitelik taşıdığı ve temyiz edilemeyeceği belirtildi. 

Böylelikle Sinan Oğan'ın parti üyeliği devam ediyor. 

ay bu kadar da tesadüf olur mu canımm. di mi..
 // hursit dilaver
bir güzel laf vardır,başımıza bir şey gelecek deriz. bunu BİDEN'İN TÜRKİYEYE GELMESİ ve anında CAN DÜNDARIN SALIVERİLMESİNDE GÖRDÜK.şimdi de bu karar. ve önceki kurultay kararı.YANİ BİR DİZAYN BAŞLADI.bunu anlıyan tayyip bey de geziden,taksime camiden başladı,batının soykırımlarının sergileneceğine kadar vardırdı.EN GÜZELİ DE BAYAN CLİNTON VE ABD SEFİRİ İLE MERAL AKŞENERİN BULUŞMASI..SAÇ ŞEKİLLERİNE DİKKAT sanki aynı kuaförden çıkmış.MERKELİN DE SAÇLARINA DİKKAT o da aynı kesim. keh..keh..ke...
20 Haziran 2016 Pazartesi 14:47
BİR ÜLKENİN TUZU KOKUŞMUŞ İSE➷➷
 // Halîme Gözüpek
Yaygırtayıda, cazgırtayıda, aygırtayıda, anaYarasayı etkiler!!! ...
20 Haziran 2016 Pazartesi 13:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler