YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Siirt'te ilginç 'Erdoğan' pankartı!
Siirt'te ilginç 'Erdoğan' pankartı!
04 Mayıs 2015 14:57
Bir dizi ziyaret için Siirt'e gelecek olan Erdoğan için, şehre asılan pankartlardaki sloganlar dikkat çekti.

Bir dizi ziyaret için Siirt'e gelecek olan Erdoğan için tüm hazırlıklar tamamlandı. Caddeler temizlendi, bayraklar asıldı. Açılan pankartlar dikkat çekti.

 Haftasonu Batman ve Diyarbakır'ı ziyaret ederek miting ve açılışlar gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bölge turuna bugün Siirt ve Mardin ile devam edecek.

Siirt'e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için tüm hazırlıklar tamamlandı. Caddeler temizlendi, bayraklarla donatıldı.

Erdoğan gelmeden önce yollar temizlendi ve düzenlendi

Saat 12.00'da Siirt Havaalanı'na inmesi beklenen Erdoğan için kentte hummalı bir çalışma yürütüldü. Kentte, havaalanından mitingin yapılacağı Cumhuriyet Meydanı'na kadar tüm yolların temizlendi.erdogan-siirt-pankart-1.jpg

Dikkat çeken pankartlar

Bayraklarla donatılan caddelere, üzerinde "Sözün bittiği yerdeyiz uzun adam, seninleyiz, hep seninle olacağız", "Ne aldanan oldun ne aldatan, seni seviyoruz vesselam", "Siirt sana inanıyor" yazılı pankartlar asıldı.


erdogan-siirt-pankart-2.20150504135357.jpg

Ekipler alarmda

Erdoğan'ın, kente gelişi nedeniyle güvenlik önlemleri de üst seviyeye çıkarıldı. Çevre illerde takviye polislerin getirildiği kentte, havaalanından Cumhuriyet Meydanı'na kadar çeşitli aralıklarla ekipler yerleştirildi. Mitingin yapılacağı alanın çevresinde de geniş güvenlik önlemleri alındı. Vatandaşlar saat 11.15'e kadar alana alınmadı.

 

Etiketler: , ,
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler