YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sevilay Yükselir'den CHP hakkında bomba iddia
Yerel seçimlerde ağır bir yenilgiyle ayrılan CHP'de sular durulmuyor. Parti içinde bir çok grup genel başkanlık seçimi için harekete geçerken Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir bomba bir açıklamada bulundu.
Sevilay Yükselir'den CHP hakkında bomba iddia
13 Nisan 2014 / 00:28 Güncelleme: 13 Nisan 2014 / 00:28

Sevilay Yükselir, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan ve büyük bir farkla seçimi kaybeden Mustafa Sarıgül'le ilgili bir kulis bilgisini paylaştı. Yükselir, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Mustafa Sarugül'ün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşme sonunda CHP'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevi istediğini açıkladı. Sarıgül'ün bu isteğine Kemal Kılıçdaroğlu'nun cevabı ise hayır oldu. CHP'de halen Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini Gökhan Günaydın yürütüyor.

Mustafa Mustafa Sarıgül'ün bundan sonra ne yapacağı merak konusu oldu. İkili arasında yapılan pazarlığın ortaya çıkmasında sonra parti içindeki kargaşanın daha da artması bekleniyor.

1-189.jpg

Bence Muhtar ol, aslan mustafa'm !"
 // Mühr-ü Süleyman
Arkandayız, oyumuz sana, kesinlikle Muhtar ol !
Düşünsene, RTE için Muhtar bile olamaz demişlerdi, hakikaten Muhtar bile olamadı, haa Başbakan oldu ama neyse onu karıştırma, Muhtar olamadı ya !
Düşünsene bi, RTE'nin başaramadığını başaracak,.. veee kocaman bi Muhtar olacaksın. Pensilvanya'dan da destek geldiğini bi düşün, ilk seçimlerde Muhtarsın, uufff süper, inanabiliyormusun ?
Bence inan, ilk seçimlerde Muhtarsın, benim de oyum sana, söz !
Valla, ne kadar öğünsen yeridir, muhtar mustafa...
14 Nisan 2014 Pazartesi 01:12
19:34
 // Turday06
Çök güzel bir tesbit..daha güzel yazı ve tespitleri bekliyoruz....
13 Nisan 2014 19:34
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler