YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seveceği cevaplar vereceğim
Seveceği cevaplar vereceğim
09 Ocak 2010 07:41
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kendisini düelloya davet eden CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu'na çok seveceği cevaplar vereceğini söyledi.

Arınç, AK Parti MKYK toplantısına gelişinde basın mensuplarının sorusunu cevapladı. "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun düello teklifine ne diyorsunuz?'' sorusuna şöyle cevap verdi: "Sayın Kılıçdaroğlu bana düello teklif etmiyor. Sizin gibi gazeteciler, 'Bülent Arınç ile düello yapar mısınız?' deyince 'niçin olmasın' diyor. Buna çok geniş, çok güzel, onun da çok seveceği cevaplar vereceğim. Ama MKYK toplantısından önce değil.

gülüyorum sadece
 // harun uçkun
insanoğlunun utanma arlanma duygusu var olduğuna inananlardanım.ülke yönetimine talip olan bir muhalefet parti mensubuna bu tür oyunlar hiç yakışıyormu .sanki paparazi muhabirleri gibi .allah aşkına size oy veren seçmenlere saygınız olsun lütfen.çıkın adam gibi ülkenin sorunlarını ortaya koyun ve projeler üretin bizlerde diyelimki helal olsun be bak bu adamlar boş değil şaşırtın bizleri .ama nerede bu kafa sizlerde olmadığını biz biliyoruzda sizlere rey veren vat...
11 Ocak 2010 11:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler