YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selin Sayek Böke New York'ta Türkiye'yi şikayet etti
CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke ve Cemaat'in gazetecilerinden Amberin Zaman ABD'de Türkiye'yi şikayet etti.
Selin Sayek Böke New York'ta Türkiye'yi şikayet etti
10 Nisan 2016 / 13:42 Güncelleme: 10 Nisan 2016 / 13:46

New York’ta düzenlenen ‘Dünya Kadınlar Konferası’nda Türkiye’deki kadın hakları sorunları konuşuldu. CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke ve FETÖ'nün gazeteci olarak lanse ettiği Amberin Zaman Türkiye'yi şikayet etti.

'Dünya Kadınlar Konferansı'nda CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun hakaretlerini duymayan Böke, Türkiye'de AK Parti'den kurtulamadıklarını söyledi ve yardım istedi.

AMBERİN ZAMAN: "ERDOĞAN'IN KORUAMALARI BANA SALDIRDI"

Amberin Zaman ise konuşmasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyareti sırasında korumaları tarafından saldırıya uğradığını anlattı.

"HÜKÜMET İSLAMİ RADİKAL GÖRÜŞLERİ BENİMSEDİ"

Böke, “Türkiye’de bu tehditi hissetmeyen tek bir kadın bulamazsınız. Bunun sizin kim olduğunuzla ilgisi yok, kadın kimliği tek başına bu tehditin oluşmasına yetiyor. Politik dil, aslında siyasi ideolojinin bir yansıması. Ve bugünün son derece ayrıştırıcı, kadın karşıtı dilini belirleyen siyasi ideoloiji de bu hükümetin benimsediği İslami radikal görüşlerdir.” diye konuştu.

 // Ömer
tüm dış politikası monşer (dönmelerin) denetim ve insafına bırakılmış, kumahane çıkışı mafya bozuntusu çakaldan dayak yiyen başbakan,hükümet deviren medya patronları, başbakan telefonlarına dahi cevap vermeyen dışarıdan gönderilen ımf patentli uşakların yönettiği, askeri anlaşmaların bile otel ayısının imzaladığı bir ülkenin elbette ki şikayetçi dönekleri var olacaktır. şu unutmasınlar bu insanı (Türk-Kürt-Laz-) artık her şeyi ” büyüklerimiz! daha iyi bilir” diyen o devri kapatmıştır...
10 Nisan 2016 22:52
bunlar türkiyelimi
 // muammer
allahun bu ülkeyi bu hainlerden korusun çünki kılıçdaroğluda zaten doğuyu kürtlere,batıyıda abd ye verir olur biter nereden geldi bukadar hain anlamadım....
10 Nisan 2016 Pazar 16:09
değmez
 // kemal
bunları adam yerine yerine koyup cevap vermeye değmez. bunlardan başka ne beklenir ki......
10 Nisan 2016 14:32
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler