YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selahattin Demirtaş'tan patlama açıklaması
Selahattin Demirtaş'tan, Diyarbakır'da HDP mitingindeki patlamayla ilgili flaş açıklamalar geldi.
Selahattin Demirtaş'tan patlama açıklaması
12 Haziran 2015 / 13:57 Güncelleme: 12 Haziran 2015 / 14:01

İşte Demirtaş'ıon açıklamaları

Bir hafta geçti, tutuklanan kimse yok. Bize bilgi aktarmadılar. Partimizin mitinginde katliam yaşanıyor ama tek bir bilgi alabilmiş değiliz. Bu saldırıyı tek bir çocuk kendi başına herhalde gerçekleştirmedi. İçişleri Bakanlığı ve Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın partimizi resmi olarak bilgilendirmesi lazım. öyle dosyayı gizlemek, saklamakla olmaz.

Bu olayın peşini bırakırlarsa bu tehlike Türkiye'nin her yerinde hepimiz içinde geçerli olmaya devam edecek. Madem bir zafiyet var,istihbarat zafiyeti var, kim destek olmuşsa çıkması lazım. Devlet içerisinde hükümete bağlı güçler içersinde desteğinin ortaya çıkarılması lazım. IŞİD bağlantılı güçler Türkiye'nin yüzlerce yerine eylem talimatı bekliyorlar. Hükümet bizimle bağlantılı değil diyorsa samimiyet görmek istiyoruz.

Devlet içindeki sorumlular deşifre edilmeli. Biz sağduyumuzu hep koruduk, sabırlı davrandık. Türkiye'de bazı partiler başsağlığı, üzüntü bile dilemediler. Bundan ne anlayacağız demek ki mutluluk duydular.
Halkımız dikatli ve duyarlı olmalı.

Nedeni bu !!
 // emre
O bombanın patlaması kime yaradı selo? Kime yaradıysa o patlattı selooo....
12 Haziran 2015 17:06
ak gençlik
 // kafkas kartalı
dostları bu seçimde ak partinin sakalı kesildi sadece, Ama diğer seçimde ak gençlik bunların üst akıllarını tamamen ortadan kaldıracak. Kesilen SAKAL ÇOK ÇABUK UZAR...
12 Haziran 2015 Cuma 15:42
hedef saptırma..
 // atiker
cb seni başsağlığı için aradığında tlf lara çıkmadın şimdi ne bilgilendirilmesinden bahsediyorsun katil pkk ve dhkp-c sözde sizin gençlik hareketiniz baskı yapmışta kızmış gitmiş ışıda katılmış yalana bak sonra ilişkisi kimle çıktı kanada abd istikbaradıyla ilişkili ajanlar kim sizin ve kandilin gerçek hamileri oyun kuranları hattinizi çok aştınız türkleri zorla tahrik ediyorsunuz sonuçları çok açı olacak bir hesaplaşmaya doğru götürüyorsunuz sen ölen kürtler üzülmezsin derdin başka....
12 Haziran 2015 Cuma 14:20
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler