YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selahattin Demirtaş: Yenildiler yine yenilecekler
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Berlin'de yaptığı konuşmada, "Halk karşısında bütün ordular çaresizdir. İşte Tayyip Erdoğan'ın sarayının ordusu ve polisi de. Yenildiler, yine yenilecekler" dedi.
Selahattin Demirtaş: Yenildiler yine yenilecekler
04 Eylül 2015 / 21:17 Güncelleme: 06 Eylül 2015 / 08:30

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Almanya Berlin'de gurbetçilerle buluştu. Berlin'de yaptığı konuşmasında  "1 Kasım’da da zafer sözü veriyoruz" diyerek başlayan Demirtaş, hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağır sözlerle eleştirdi.

YENİLDİLER, YİNE YENİLECEKLER

"Halk karşısında bütün ordular çaresizdir. İşte Tayyip Erdoğan'ın sarayının ordusu ve polisi de. Yenildiler, yine yenilecekler."

1-20150905211732.jpg

 // umut turk
İt urur kervan yurur. Lafa değil konuşana bakacaksın ki konuşan adam olmayınca ettiği lafın da hükmü olmaz. Bunun bahsettiği halk pkk ise ben öyle bir aşağılık topluluğu tanımıyorum. Selo madem bizi yeniyo senin kahpe PKK kan al getir hepsini malazgirt ovasında savaşalım, ha korma o kadar çok asker polis gelmez, sizin gibi soysuzlara sadece polis yeter....
06 Eylül 2015 08:18
Doğru
 // Kadir
Çok doğru tüm ordular halklar karşısında çaresiz kalır ama kıçında don olmayan dağ ayıları karşında değil......
06 Eylül 2015 04:27
 // Rasim DUMAN
Galip geldiysen su anda Almanlarin kucaginda ne isin var bre siysuz ! Caniniz cok fena yandi, son bir ay icinde aldiginiz darbeler belinizi buktu, bunu cok iyi biliyoruz. Ama gene de kuyrugu dik tutmaya calisiyorsunuz....
05 Eylül 2015 23:22
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler