YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Selahattin Demirtaş seçimlerin iptalini isteyecek
Selahattin Demirtaş, Erdoğan'ın üniversite diplomasını YSK'ya soracaklarını belirterek, gelen cevaba göre seçimlerin iptali için başvuru yapacaklarını söyledi.
Selahattin Demirtaş seçimlerin iptalini isteyecek
06 Haziran 2016 / 23:21 Güncelleme: 06 Haziran 2016 / 23:23

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Ankara'da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Demirtaş buradaki konuşmasında, kendisinin de aday olduğu ve yüzde 10,1'la Erdoğan'ın beşte biri kadar oy alarak saf dışı kaldığı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yeniden yapılması için başvuracaklarını duyurdu.

HEDEFİ YİNE ERDOĞAN

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik iddialarını yineledi.

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNİN İPTALİ

Erdoğan'ın üniversite diplomasını YSK'ya soracaklarını belirten Selahattin Demirtaş, kendisinin de Cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlere katıldığını hatırlatarak, olası durumda seçimlerin iptali için başvuru yapacaklarını söyledi.

 // Mustafa Avcı
Aç tavuk kendini buğday ambarında görúrmüş...
08 Haziran 2016 14:55
?
 // ademoğlu
bunu ne zaman öpeceksiniz ...
07 Haziran 2016 Salı 07:49
 // Ayhan
Ben ayhan malesef almanyada yasiyorum. Bunun gibi şerefsizler malesef bitmiyor. Bunun gibiler .... türk bayrağımızın arkasında saklanıyorlar ve türküm diye milleti kandırıyorlar. Aslı kökü çoğu ermeni, yunan, bulgar, rum veya yahudi dir. Bunlar satılık yaratıklar (insan deyil), gurusuz, haysiyetsiz şerefsizler dir. İnşallah butür yaratiklarin en kışa zamanda maskeleri düser, düşüyorda. Gördüğümüz gibi almanyada kim ne olduğ belli oluyor....
07 Haziran 2016 07:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler