YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit cenazelerinde tepki çeken Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz karar
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Midyat'ta şehit düşen kadın polis Nefize Özsoy'un cenazesine kadın vekillerle katılma kararı aldı.
Şehit cenazelerinde tepki çeken Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz karar
09 Haziran 2016 / 17:22 Güncelleme: 09 Haziran 2016 / 17:34

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mardin Midyat'taki patlamada şehit olan kadın polis memuru Nefize Özsoy'un cenazesine katılma kararı aldı.

Kılıçdaroğlu, yarın öğleyin Edirne'de cuma namazı sonrasında yapılacak cenaze törenine CHP'li kadın milletvekilleri ile katılacak.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, dün, İstanbul Vezneciler'deki terör saldırısında şehit olan polisler Gökhan Topçu ve Kadir Cihan Karagözlü için Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze törenine katılmıştı. Cenaze öncesi ve sonrası gergin anlar yaşanmıştı. Cenaze çıkışı Kılıçdaroğlu'na mermi atılmış, 4 kişi gözaltına alınmıştı.

 

 // R.O.Sipahioğlu
Amacı sadece tahrik etmek. Şehit umurunda değil. Gösterdiği tepki ise suçlu psikolojisi. Mermi nin atıldığı yerde sadece o yok ki. Belkide başkasına atıldı. Üzerine alındığına göre SUÇLU O....
10 Haziran 2016 00:46
 // atak
Akşam daha demiyormuydu bu eleman pkk lılari ziyaret ettik diye,,tutmus birde şehit cenazesine gidecek ha,utanma da yok bunlarda arkadaş,sen şehit kardeşime değilde pkk yi ziyarete git,ne duruyorsun...
09 Haziran 2016 18:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler