YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehit annesinden protesto
Demokratik Açılım Meclis'te görüşülüyor. Görüşmeler çok sert ve bol tartışmalı geçerken Meclis çeşitli protesto gösterilerine de sahne oluyor. Pakize Akbaba'nın protestosu da bunlardan biri...
Şehit annesinden protesto
13 Kasım 2009 / 17:23 Güncelleme: 13 Kasım 2009 / 17:26

Şehit Anneleri Derneği Başkanı Pakize Akbaba, Mecliste izleyici locasında otururken bayrak açarak bağırmaya başlaması üzerine polis tarafından engellenerek dışarı çıkarıldı.
        

AK Parti Adana Milletvekili Ömer Çelik'in konuşması sırada İzleyici Locasında bulunan Akbaba, bayrak açarak, bağırmaya çalıştı. İçeride bulunan sivil polisler tarafından ağzı kapatılarak engellenen Akbaba, Genel Kuruldan çıkarıldı.
        

Daha sonra Meclis polisleri tarafından Meclisteki polis noktasına götürülerek sakinleştirmeye çalışılan Akbaba, burada da ''demokratik açılımı'' protesto etti. Polisler tarafından sakinleştirmeye çalışılan Akbaba, elindeki bayrağı kimsenin alamayacağını  ve kimsenin kendisini Meclisten alıp götüremeyeceğini söyledi.
        

Pakize Akbaba, şehit verdiği evladının kendisine verilmesini isteyerek, ''PKK'lıları getirip konuşturuyorsunuz, bizi konuşturmuyorsunuz. Gidin PKK'lıları  çıkarın. Susmuyorum'' dedi.
        

Polislerin, Akbaba'yı sakinleştirme çalışmaları devam ediyor.

ŞEHİTLER BAŞ TACI....
 // DİLARA
Allah MEKANLARINI CENNET ETSİN BU ÜLKEDE PKK DENEN O CANAVAR İNSANLIK DIŞI TERÖR ÖRGÜTÜYLE savaşıp ölen şehitlerimizin.......onları kimin savunduğu kimin arkalarından siyaset yaptığını Türk halkı görüyor.. umarım 2011 de halk bu mikropların cezasını kesecektir.......
15 Kasım 2009 13:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler