YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şehidin eşinden Kılıçdaroğlu'na şok hareket!
Şehit polis Nefise Özsoy'un eşi Cumhur Özsoy, cenaze namazında Kılıçdaroğlu'nun yanında saf tutmamak için yerini değiştirdi.
Şehidin eşinden Kılıçdaroğlu'na şok hareket!
10 Haziran 2016 / 17:29 Güncelleme: 10 Haziran 2016 / 17:38

Mardin’in Midyat ilçesindeki hain saldırıda şehit olan Nefise Özsoy, Edirne’de son yolculuğuna uğurlandı. Selimiye Camii’ndeki törene CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı.

YERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Selimiye Camii’ndeki törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Cenaze töreninde, namaz öncesi şehit polis Nefize Özsoy'un gazi eşi Cumhur Özsoy’un yerini değiştirmesi dikkat çekti.

KISA SÜRE DURUP...

Geçen yıl Mardin Midyat'ta PKK'lı teröristlerle çıkan ve 1 polisin şehit olduğu çatışmada yaralanan, daha sonra Kırklareli'ne tayin edilen polis memuru Özsoy, önce bir süre Kılıçdaroğlu'nun yanında durdu. 

MÜDÜRÜN KULAĞINA BİR ŞEYLER SÖYLEDİ

Özsoy'un daha sonra yanındaki emniyet müdürünün kulağına eğilerek bir şeyler söylediği görüldü. Özsoy, daha sonra müdürle yer değiştirdi. Emniyet müdürü şehit eşi ile yer değiştirerek Kılıçdaroğlu’nun yanında saf tuttu. Cenazede CHP liderinin diğer yanında ise şehit babası yer aldı. 

DÎNİMİZ, RAMAZAN'DA ➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
CEHENNEM KAPlLARlNlN KAPANlP, ŞEYTANLARlN BAĞLANDlĞlNl SÖYLÜYOR, EĞER ÖYLE İSE, BUARAMlZDA DOLAŞAN EBÛ LEHEBLER NEREDEN ÇlKlP GELİYOR!!!...
10 Haziran 2016 Cuma 18:36
"EBÛ-LEHEB ÖLMEDİ, ➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
KlTALAR DOLAŞlYOR" DİYEN ÜSTAD NEGÜZEL SÖYLEMİŞ... KlTALAR DOLAŞlYOR VE KİNİNİ KUSUYOR!!!...
10 Haziran 2016 Cuma 18:26
BU GÜNE KADAR BU MİLLETE,➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
BU DEVLETE KARŞl SERGİLEDİĞİ OLAYLARDAN SONRA, İNSAN GİBİ İNSAN, ADAM GİİBİİ ADAM OLAN BİR İİNSAN DEĞİL CENÂZEYE GİTMEK, EVİNDEN ÇlKMAYA BİİE UTANlR!!!...
10 Haziran 2016 Cuma 18:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler