YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seçimlerde MHP'ye şok: "Erdoğan'ı Çankaya Köşküne yollayacağız"
Kahramanmaraş'ta 250 kişi MHP'den ayrılıp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermek amacıyla AK Parti'ye katıldı.
Seçimlerde MHP'ye şok: "Erdoğan'ı Çankaya Köşküne yollayacağız"
10 Ağustos 2014 / 08:32 Güncelleme: 10 Ağustos 2014 / 08:38

Katılım nedeniyle Hayrullah Mahallesi'nde düzenlenen törende konuşan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, MHP'den AK Parti'ye geçen vatandaşların seçim öncesi anlamlı davranışlarından dolayı tebrik ettiğini belirtti.

10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçiminde büyük bir coşku içerisinde hep birlikte sandıkları doldurup taşıracaklarını dile getiren Doğan, şunları kaydetti:

"İnşallah pazar günü akşamda saatlerinde Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşküne yollayacağız. Türkiye'nin adete makus talihini değiştirmiş, 12 yılda milli geliri 3 katına çıkarmış faizleri düşürmüş bir lider Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı seçeceğiz. Rakipler çatı aday çıkarsalar da kulaklarına fısıldanan ismi telaffuz ederek onun etrafında birleşseler de millet tercihini çoktan yapmıştır.

Halk kendi adamına milletin adamına oy vermek için sabırsızlıkla bekliyor." Grup adına konuşan Alper Taşçı ise yaklaşık 250 kişiyle AK Parti'ye geçtiklerini ve bundan da mutluluk duyduklarını dile getirdi. MHP siyasetinin artık kendilerine cevap veremediğini ileri süren Taşçı, sözlerini şöyle tamamladı: "Biz her zaman çalıştık ama MHP'nin izlemiş olduğu siyasetten de biz hiç bir zaman memnun kalamadık.

Ama şu anda bu ülkenin güneyinde kuzeyine doğusundan batısına din, dil ve ırk gözetmeksizin hizmet ederken insan ayrımı gözetmeyen Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyoruz. Bizi bu davranışa sürükleyen birleştirici özelliğiyle arkadaşlarımla beraber AK Parti'ye katılarak ve hizmet etmekten büyük onur duyacağız" diye konuştu.

AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir'in konuşmasının ardından,partilerine katılanlara Erdoğan ve AK Parti rozeti taktı.

 

AA

21:43
 // Ahmet
Bahçeli, uzat kuyruğunu teneke bağlasınlar genel kurulda. Mhp yakında türklerin idaresine geçecek....
10 Ağustos 2014 21:43
daha@dur
 // ahmet
Daha dur sizinde ininize girecegiz. Elinizde hic birsey kalmayacak.sizinde foyaniz irtaya cikti. Sagcimisin solcumusun kim oldugun bellisiz...
10 Ağustos 2014 15:33
M.H.P
 // M.N.A
işte gerçek milliyetçilik budur ülkemize gerçek hizmet edenlerin yanında durmak milliyetçilik'dir. Türkiye düşmanlarınin karşısında birleşmek milliyetçiliktir.bu kardeşlerimi tebrik ediyorum....
10 Ağustos 2014 10:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler