YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Seçim sonrası CHP fena karıştı
Seçim sonrası CHP fena karıştı
31 Mart 2014 15:15
CHP'nin Antalya'yı AK Parti'ye kaybetmesinin ardından CHP'den ilk tepki geldi. Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, CHP adayı Mustafa Akaydın'a çok sert göndermede bulundu.

Antalya'da CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı Ak Parti'ye kaptırmasının ardından ilk tepkiyi CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan gösterdi. Sapan, Mustafa Akaydın'a göndermede bulunarak, Antalya'da

CHP'nin değil, kibrin, şişkin egonun kaybettiğini söyledi.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a yakınlığıyla bilinen CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a üstü kapalı sert eleştirilerde bulundu.

Antalya'da CHP'nin kaybetmediğini belirten Sapan, "Antalya'da kibir kaybetti. Antalya'da şişkin bir ego kaybetmiştir. Antalya'da saygısızlık kaybetmiştir. 'Ben bilirim'ci tavır 'Sen bilmezsin sen de kimsin ki'ci tavır kaybetmiştir. Antalya'da herkese savaş açıp ve fakat aynı kişilerden oy ve destek bekleyen eksik akıl kaybetmiştir. Antalya'da bütün bu olumsuz özelliklere dur demesi gerekenlerin sahip çıkan tavrı kaybetmiştir" diye konuştu.

'Denizi yok saymamalısınız'

Yıldıray Sapan, Başkan Akaydın'ın CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'a yönelik tavrının da bu süreçte etkili olduğunu üstü kapalı şöyle açıkladı:"Antalya bir deniz kentidir, Antalya'yı değerlendirirken denizi yok saymamalısınız. Halkın içinde olan, onların düşüncelerini yansıtan kanaat önderlerinin değerlendirmelerini görmezden gelmemelisiniz. Tüm samimiyet ve sağduyu içinde yapılan uyarıları görmezden gelmemelisiniz

kardes bakisi
 // terlan azeri
bu kaybinizin baslangicidir.kimlere hizmet etdiyinizi halk iyi bilir...
31 Mart 2014 Pazartesi 16:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler