YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcılık İdris Bal için harekete geçti
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, eski AK Parti Milletvekili İdris Bal hakkında, bazı konularda araştırılma yapılması amacıyla Ankara Terörle Şube Müdürlüğüne yazı gönderdi.
Savcılık İdris Bal için harekete geçti
15 Eylül 2015 / 13:47 Güncelleme: 15 Eylül 2015 / 18:10

Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosunda görevli Cumhuriyet Savcısı Serdar Coşkun tarafından gönderilen yazıda, bazı kişilerin tanık olarak ifadelerinin alındığı belirtilerek, bunların beyanlarında 2013'ün son aylarına doğru Bal, danışmanı ve Gürsel Ercan ile Hakan Semerci'nin toplantılar düzenledikleri, toplantılarda Bal'ın mensubu olduğu iktidar partisini eleştirip, Başbakanın iktidardan indirileceğine dair açıklamalar yaptığı bildirildi.

Yazıda, şunlar kaydedildi:

"Milletvekili İdris Bal'ın milletvekilliğinin devam edip etmediği tespit edilmesi, milletvekili değil ise açık kimlik bilgilerinin tespiti.

Şüpheliler Gürsel Ercan ve Hakan Semerci'nin ne iş yaptıklarının araştırılması, iktidar partisinin ve Başbakanın indirilmesinde menfaatleri olup olmadığının, örgütlü yapı içerisinde hareket edip etmediklerinin, toplantılar ile neyi amaçladıklarının araştırılıp tutanağa bağlanması, tamamlanacak soruşturmanın Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesi rica olunur."

BOM BOŞ ADAMLARI VEKİL YAPMIŞSINIZ EYY AKP
 // Kara Murat
BUADAMLARI VEKİLYAPMIŞSINIZ BİZDE SİZE OY VERMİŞİZZ EYYYVAHHHH AYY VAHHHH...
15 Eylül 2015 Salı 14:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler