YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan'ı çıldırtan tweet!
Kanal A ekranlarında A Politik programına konuk olan Siyasetçi-Yazar Savcı Sayan, program esnasında Doğan Medya grubuna yaptığı eleştiriler için, "Ancak yandaş medyaya çıkıyorsun..." diye tweet atan kişiye cevabı sert oldu.
Savcı Sayan'ı çıldırtan tweet!
09 Temmuz 2015 / 09:00 Güncelleme: 09 Temmuz 2015 / 09:06

Kanal A ekranlarında Mehmet Toprak'ın hazırlayıp sunduğu A Politik programına konuk olan Savcı Sayan'ın bir izleyicinin tweetine cevabı sert oldu. Program esnasında Sayan'ı Doğan Medya Grubuna yönelik yaptığı eleştiriler için 'yandaş medyaya çıkmakla ve rahat konuşmakla' itham eden izleyiciye Sayan'dan sert bir çıkış geldi.

İşte Savcı Sayan'ın o konuşması:

"Ben buradan hodri meydan diyorum"

"Ben buradan hodri meydan diyorum. Hangi kanal, hangi kişi, hangi kuruluş çağırıyorsa çağırsın ben giderim. Bakın onlar gelmiyor. Siz çağırıyorsunuz gelmiyorlar değil mi? Onlar kimin yandaşı? Biz yandaşsak onlar kimin yandaşı? Çağırsınlar onlar 5 kişi ben tek başıma bak ne kadar rahat konuşuyorum. Sabah kadar tartışalım. Burada söylediklerimin 5 katını söylemezsem o zaman bana söyledikleri her şey bana yakışır. Ama ben onlara az dokunuyorum burada. Kendisine güvenen kuruluşlar, hangisi beni çağırıyorsa... En çok güvendikleri 'tarafsız bölge' Ahmet Hakan değil mi? Dört tane babayiğidini alsın kendisi de dahil olmak üzere... Bende tek başıma gideceğim. Konuda vermesin. Hazırlıkta yapmayacağım. Ben orada hepsinin yüzüne bunların beş katını söyleyeyim. Onlar da o yürek yok ki."

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // Erhan
Keşke bu ülkede herkes kendi ülkesi gibi davransa o zaman sorun kalmazdı yazıklar olsun...
09 Temmuz 2015 14:55
Korkaklar.!!!
 // Abdullah
Savcı Sayan'a cevap veremeyince ancak canlı yayından alırlar Mürgünün de Cabası gibi.. Nerde onlarda o "yürek"???...
09 Temmuz 2015 Perşembe 13:48
 // hiseyin
Savcı Sayan candır can, adam gibi adamdır, karşısına adam görünümlüler tek çıkabilir, yerse tabi...
09 Temmuz 2015 13:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler