YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan'dan CHP'lilere AK Parti'ye gelin çağrısı
Eski CHP'li Savcı Sayan CHP'nin milletvekillerinden Deniz Baykal ve İlhan Kesici ile delegelerine çağrıda bulunarak milli duruşta olanların CHP'yi bırakarak AK Parti'ye katılması gerektiğini söyledi.
Savcı Sayan'dan CHP'lilere AK Parti'ye gelin çağrısı
26 Kasım 2015 / 08:40 Güncelleme: 26 Kasım 2015 / 11:54

Kanal A da yayınlanan  Mehmet Toprak'ın hazırlayıp sunduğu A Politik programına gazeteci Bayram Zilan ve CHP eski üyelerinden Savcı Sayan konuk oldu.

CHP'ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na sert eleştirilerde bulunan Savcı Sayan "CHP'nin içindeki başta Deniz Baykal ve İlhan Kesici gibi milli adamlara sesleniyorum. ya CHP'yi değiştirin ya da istifa edin gelin AK Parti'ye katılın. Bu CHP Atatürk'ün CHP'si değil. Bu CHP sınırları koruyan CHP değil" dedi. 

İşte Savcı Sayan'ın konuşmasından satırbaşları: 

CHP'nin içindeki başta Deniz Baykal ve İlhan Kesici gibi milli adamlara sesleniyorum. ya CHP'yi değiştirin ya da istifa edin gelin AK Parti'ye katılın. Bu CHP Atatürk'ün CHP'si değil. Bu CHP sınırları koruyan CHP değil. Bu CHP milli meseleyi çözmek için uğraşan CHP değil. Bu CHP işgal edilmiş dizayn edilmiş. Bu CHP tamamen Putin'e hizmet ediyor. CHP'nin içindeki arkadaşlar kardeşler ya CHP'yi kurtarın milli muhalefet yapın ya da istifa edin gelin milli hükümet içerisinde AK Parti'nin içerisinde yer alın. 

DENİZ BAYKAL'A YAZIKLAR OLSUN

Türkiye Ana muhalefetinin başında Kemal Kılıçdaroğlu varsa yazıklar olsun. CHP delegelerine yazıklar olsun, CHP milletvekillerine yazıklar olsun, Deniz Baykal'a yazıklar olsun. Oradaki milli duruşta olan milletvekillerine yazıklar olsun. Kemal Kılıçdaroğlu'nu genel başkan olarak nasıl durduruyorsunuz orada Allah aşkına. Böyle bir rezalet olur mu? Dünkü konuşmalarına bak Rusya'ya yaranmak için Rusya mı seni iktidar yapacak? Daha önce Merkel'e gidip şikayet ediyordu Merkel onun oyunu artırdı mı, Obama artırdı mı? 

Kılıçdaroğlu'nun başında olduğu bir CHP'ye CHP'liler nasıl tahammül edebiliyor. Ben Kılıçdaroğlu'nun yönetimini anlayışını biliyorum. Bunlar Esed'i de destekliyor. Rusya'yı da destekliyor. Türkiye'yi de sevmiyorlar. Türkiye'ye karşı kim kötülük yapmak istiyorsa onlşara destek olmaya çalışıyorlar. Bunu biliyorum. Bende onun dışındakilere sesleniyorum. ve diyorum ki: Ben CHP'nin içinde yıllarca siyaset yaptım. Vatan deyince titreyen insanları biliyorum. Vatan deyince ekmeğini, aşını sırtına takıp cepheye koşmayı isteyen insanları istiyorum. 

TÜRKİYE'NİN MUHALEFETİ 2010 YILINDA DİZAYN EDİLDİ

Bunlar milli Tayyip Erdoğan'a saldırıyorlar milli Başbakan'a saldırıyorlar, milli hükümete saldırıyorlar. Kim milli davranıyorsa saldırıyorlar. Türkiye'nin başını ağrıtacak ne iş varsa ona destek veriyorlar. Türkiye'nin muhalefeti 2010 yılında dizayn edildi. 2010 yılında paralel örgütte destek oldu. Birden bire Türkiye'yi kuşatmak istediler. Tayyip Erdoğan'ı cezaevine attırmak istediler. Bunların hepsi puzzlen parçaları. Hepsi birleşip Türkiye'yi yok edeceklerdi. Bunlar yirmi yıl çalıştı oplanlarını ona göre geliştirdiler. CHP'yi ona göre dizayn ettiler. MHP'yi ancak yarım dizayn edebildiler. Muhsin Yazıcıoğlu'nu öldürdüler. Türkiye'yi dizayn ediyorlardı. Ama bitane yiğit adam çıktı, yiğit hükümet çıktı, yiğit parti çıktı bunlara müsade etmedi. 

TÜRKİYE'NİN MİLLİ MUHALEFETE İHTİYACI VAR

CHP başkalarının güdümünde milli bir muhalefet olsun Ak Partili olmak zorunda değilsiniz. Türkiye'nin şuanda iktidardan çok milli bir muhalefete ihtiyacı vardır. Ben Deniz Baykal'ı iyi tanıyorum. Deniz Baykal ayrılmalı o partiden. Ya o partiyi değiştirmeli ya o partiden ayrılmalıdır. Deniz Baykal gibi düşünenlerde öyle yapmalıdır.

AK Parti, MHP, CHP ülkeye kurban olsun. AK Parti gider gelir, CHP gider gelir ülke giderse gelmez. Ülkesizliğin ne olduğunu etrafımızdaki komşulara bakarak görelim. Bütün bu manzaraya bakıp bütün bunları görerek hala KIlıçdaroğlu'nun peşine takılanlara sesleniyorum. Yapmayın Allah aşkına, yapmayın Peygamber aşkına yav.  Kim AK Parti'yi devirecekse kim AK Parti'yi sıkıntıya düşürecekse bunlar ona destek veriyorlar. Bunların vatan umurlarında değil. Tayyip Erdoğan orada oturmasın onu istiyorlar. 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK 

çok iyimsersin savcı...
 // atiker
onların kafasına sıksan gelmezler paralel yalanlarla öyle ikna edilmişlerki iflah olmaz vakaya dönüşmüşler baykal kasetlerini vizyona kim soktu paralel yapı bunuda biliyorlarmı parelelin elinde bir çok vizyonluk osgarlık diziler vardır korkuyorlar ikincisi chp seksen yıldır beyaz türkler olarak yaşadılar mutlu azınlıktılar yine o günleri arıyorlar partileri iktidar olmasada asker brokrasi ve adalet makanizması içerisindeki güçleri ile istediklerini alıyordular tayip bu olguyu kırdı zorlarına git...
26 Kasım 2015 Perşembe 12:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler