YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu!
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun vaatlerini Haydar Baş'ın Twitter hesabından aldığını söyledi. Sayan, "Kılıçdaroğlu ve Kemal Derviş arasında anlaşma var, kontrat imzaladılar" dedi.
Savcı Sayan Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu!
23 Nisan 2015 / 09:15 Güncelleme: 23 Nisan 2015 / 09:19

Kanal A'da yayınlanan ve Mehmet Toprak'ın moderatörlüğünde gerçekleşen A Politik programına konuk olan Savcı Sayan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim kampanyasında yer alan açıklamaların tutarsız olduğunu ve Kılıçdaroğlu'nun Başbakanlık hayali kurduğunu söyledi.

hanefi.jpg

İşte Savcı Sayan'ın açıklamalarından satır başları:

"Kılıçdaroğlu bürokrat olarak bulunduğu bütün mevkilerde başarısız olmuştur"

"Kılıçdaroğlu bürokrat olarak bulunduğu bütün mevkilerde başarısız olmuştur. Hiçbir başarısı yoktur. Hesap uzmanı falan böyle bir şey yok. Ben daha önce afişler ve gazete kupürleri ile göstermiştim. SSK'yı nasıl iflas ettirdi. Kendi beyanlarıyla, SSK'nın  maaşları nasıl ödeyemediği, arazileri nasıl satılığa çıkardığı ve Bağ-kur'un batıp tıkandığını açıkladı. Kılıçdaroğlu iyi bir bürokrat değildir. Bu ülkede başbakanlık yapıp ülke batıranlarda var. Aynı Kılıçdaroğlu şimdi gündeme boş vaatlerle neo-pehlivan vaatlerle oturmuş durumdadır."secim-001.jpg

"Kayseri'ye deniz getireceğim diyen adamla Kılıçdaroğlu'nun bu vaatleri arasında fark yok"

"Kayseri'ye deniz getireceğim diyen adamla Kılıçdaroğlu'nun bu vaatleri arasında ne fark var. Ben Kayseri'ye deniz getireceğim. Efendim Ankara'nın içinden Karadeniz'i geçireceğim. Böyle vaatlerle onun arasında ne fark var. Sanki vatandaş hiçbir şey bilmiyor. En akıllı sizsiniz. Siz vatandaşa ne söylersiniz yutacak. Ben alandan geliyorum. İzmir'de kimse Kılıçdaroğlu'nun vaatlerine inanmıyor. Herkes diyor ki, "Böyle vaat olmaz." O çok iyi yönettik dedikleri İzmir'de yakında Ümraniye'deki çöplükte olan patlama gibi bir patlama olursa şaşma. Bugün Çiğli'ye gittim oradaki çöplüğü gördüm. Oradaki vatandaşların halini gördüm. Mahalleler arasındaki yolları gördüm. Çatlayan asfaltları gördüm. Vallahi billahi zulüm ya."

"Bu vaatler Kılıçdaroğlu'na ait değil"

"Bunlar Kılıçdaroğlu'nun vaatleri değil. Haydar Baş'ın vaatleri. Noter tasdikli belge Haydar Baş'ın, mazot Haydar Baş'ın, emekliye ikramiye vereceğim Haydar Baş'ın. Bütün vaatler Haydar Baş'ın Twitter hesabından alınma. Üstelik bunu sadece ben söylemiyorum Haydar Baş'ın Kocaeli Milletvekili adayı söyledi."

"Kamyonet TIR olabilirse Kılıçdaroğlu da Başbakan olur"

"Kılıçdaroğlu Başbakan olamayacağını biliyor. O yüzden "Siz bana yetkiyi verseydiniz ben yapardım" diyecek. Bakın burada bir espri yapayım söz arkadaşıma geçsin. Kamyonetlerin arkasına ben büyüyünce tır olacağım yazısı yazılırdı. Kılıçdaroğlu da diyor ki, "Ben Başbakan olacağım" eğer kamyonet tır olabilirse Kılıçdaroğlu'da Başbakan olacak bu."

"Kılıçdaroğlu ve Kemal Derviş arasında anlaşma var kontrat imzaladılar"

"Türkiye'nin itibarını düşünenler benim bu akşam söylediklerimi iyi düşünsünler. Bütün söylediklerimi bir kenara bıraksınlar ve Batı'nın CEO'su Kemal Derviş'in Türkiye'yi dizayn etme olayını iyi düşünsünler. Bakın Türkiye'nin muhalefetini dizayn ettiler. Türkiye'nin sokaklarını dizayn ettiler. Türkiye'de kamplaşmayı dizayn ettiler. Türkiye'nin hükümetini deviremediler.

Bakın Türkiye'nin ekonomisini dizayn etmek için Kılıçdaroğlu ve Kemal Derviş arasında bir anlaşma kontrat imzalandı. Ağa babaları Kemal Derviş'i Türkiye'ye gönderip dizayn ettirecekler. Türkiye'nin ekonomisini Batı'ya muhtaç hale getirecekler. O faiz lobisi, Koç'lar-Tosunlar, öküzler Hawaii-Dubai aboneleri tekrar Türkiye'nin birinci patronu olmak için devreye geçtiler ve CHP'yi truva atı olarak kullanıyorlar."

 

KANALAHABER / ÖZEL İÇERİK

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler