YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan: CHP stres topu oldu
Savcı Sayan: CHP stres topu oldu
08 Nisan 2014 07:00
CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan, 'CHP stres topu oldu' dedi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı'nı mazotu 1 buçuk lira yapmaya davet etti.

Star'da yer alan habere göre; A Haber'de Duygu Leloğlu'nun sunduğu Gece Ajansı programına bağlanan CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan'dan ilginç açıklamalar geldi.

Twitter'a bakarsan Türkiye'nin yarısı CHP'li

Sayan, seçim öncesinde AK Parti muhaliflerinin Twitter'daki yoğun etkisine değindi, "Twitter'a bakarsak Türkiye'nin yarısı CHP'li. Ama seçim sonuçları gösterdi ki, deniz kenarlarına sıkışmışız, korkuyorum ki halk sonraki seçimlerde bizi İzmir'den denize dökecek" ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı mazotu 1 buçuk lira yapsın

AK Parti'nin onca icraatlarına karşılık, CHP'nin kaset ve montaj, başçalan, başhırsız siyasetinden başka bir şey yapmadığını dile getiren Savcı Sayan, "CHP'nin yerel seçimlerde tek bir vaadi vardı, o da 'mazotu 1 buçuk lira yapacağız' vaadiydi. Onun da yerel seçimlerle ilgisi yok. Nerede ne vaad edileceğini bile bilmiyorlar. Şimdi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li. Ona çağrıda bulunuyorum. İzmir'de mazotu 1 buçuk lira yapsın. Belediye başkanları mazotu 1 buçuk lira yapamazlar" dedi.

CHP stres topu oldu

Kılıçdaroğlu'nun siyaset acemisi olduğunu, CHP'yi çok zor duruma soktuğunu belirten Savcı Sayan sözlerini şöyle sürdürdü:

CHP adeta; Beykoz Konakları'nın, Hawai-Dubai abonelerinin, Koçların, tosunların, öküzlerin stres topu oldu. Yani canı sıkılan CHP'yi eline alıp dizayn etmeye çalışıyor. Bu adamlar CHP'yi stres topu olarak kullanıyorlar. Böyle giderse Türkiye muhalefetsiz kalacak.

13:09
 // demekki degilmis
Birde deniz havasi strese iyi gelir derler...
08 Nisan 2014 13:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler