YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan: Baykal'a çelmeyi takan Kılıçdaroğlu'dur!
Siyasetçi-Yazar Savcı Sayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Baykal'ı Meclis Başkanlığı seçiminde harcadığını iddia etti. Sayan, Baykal'ın siyaset cesaretini beğenmiyorum. Baykal'ın yerinde olsam, hemen yarın gemileri yakarım" dedi.
Savcı Sayan: Baykal'a çelmeyi takan Kılıçdaroğlu'dur!
02 Temmuz 2015 / 08:50 Güncelleme: 02 Temmuz 2015 / 09:10

Kanal A ekranlarında Mehmet Toprak'ın hazırlayıp sunduğu A Politik programına konuk olan Siyasetçi-Yazar Savcı Sayan Meclis Başkanlığı seçimleri ve Deniz Baykal'ın Başkan adaylığı konusunda çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İşte Savcı Sayn'ın o çarpıcı konuşması:

"Deniz Baykal ne zaman ayağa kalkmaya çalışsa Kılıçdaroğlu bir çelme takmıştır. Meclis Başkanlığı seçiminde de Baykal'a çelmeyi takan Kılıçdaroğlu'dur. Kılıçdaroğlu Deniz Baykal için tek bir gün Bahçeli ya da başka bir isimle toplantı yapmış mıdır? Bununla ilgili üzerine düşeni yapmış mıdır? Yapmamıştır. Cumhurbaşkanı'nın çağrısının ardından. Baykal milli muhalefeti kurma yolunda önemli bir pozisyona geldi. Kılıçdaroğlu tekrar bunu söndürmek için yine bir oyun oynadı. Ya Baykal'ın siyaset cesaretini beğenmiyorum.  Medeni cesareti çoktur. Ben Baykal'ın yerinde olsam, hemen yarın gemileri yakarım. Bence Baykal 30 arkadaşını alıp AK Parti ile koalisyon yapsa Meclis Başkanlığından çok daha hizmet etmiş olur."

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

............
 // adem
Siz hiç milli duruşu olan bir solcuya rastladınız mı.Oysa Almayanın İngilterenin Fransanın İtalyanın ispanyanın vb.ülkelerin solcuları ülkesine laf söyletirmi. Nobel ödülü alma istegi olsa bile. Sanırım buna en güzel cevabı yurt dışında yaşayanlar verecektir ...
02 Temmuz 2015 Perşembe 12:46
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler