YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan: Baykal şantajı kimin yaptığını biliyor!
CHP Eski PM Üyesi Savcı Sayan, Deni Baykal'a yapılan kaset komplosunu deşifre eden açıklamalarda bulundu.
Savcı Sayan: Baykal şantajı kimin yaptığını biliyor!
24 Şubat 2015 / 08:28 Güncelleme: 24 Şubat 2015 / 08:32

A Haber'de Emniyet Eski Müdürü Cevdet Saral, CHP Eski PM Üyesi Savcı Sayan, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Özlem Zengin ve GENAR Araştırma Müdürü Mustafa Şen'in katıldığı programda Sayan, kaset kumpasının ortaya çıkmasından bir hafta sonra yaşadığı ilginç olayı ilk kez TV ekranlarında paylaştı. İşte "Baykal sessizliğini bozacak mı?" sorusuna neden olan o açıklama:

Paralel örgüt temsilcisi yanıma geldi

2010 Mayıs 6. Baykal'ın kaseti çıkmış. 2010'un 13 Mayıs'ı. Bizim parti meclisi üyesi Oya Araslı'nın annesinin cenazesi var. Baykal ile birlikte CHP'liler cenazeye katıldık. Bakın olaydan 7 gün sonra.. Kocatepe Camii'nin merdivenlerinden aşağı inerken 'Paralel' örgütün Ankara temsilcisi geldi, kartını bana verdi, benimle tanıştı. Yukarıda Allah var. İftira atıyorsam gençliğimden hayır görmeyeyim. "Bu kaset olayını hükümet yaptı, sizinle bir olup hükümetin anasını ağlatacağız" dedi. İsmini vermiyorum. Biz bu çatışmayı 2013'te öğrendik. Demek ki bu olay 'One Minute' ile başlamış.

Baykal şantajı kimin yaptığını biliyor?

Baykal'ın yerinde olsam çıkıp yumruğumu masaya vurup durumu anlatırım. Biraz eksik buluyorum bu yönden Baykal'ı. Baykal'a bir dosya verdiler, bunu hükümet yaptı diye inandırdılar. Son 6 aydır bu dosyanın sahte olduğu kanısına vardı. Böyle bir izlenim seziyorum. Bu dosyayı 'Paralel' örgütün Emniyet'in, MİT'in içindeki uzantıları verdi.

17:18
 // mustafa
Baykal`ın özel hayatı kendini ilgilendirir.
Baykal başkanlığı döneminde milli değerler barışması yoluna gitmişti. en bariz örneği çarşaf açılımı idi. chpyi herkesin partisi yapma planlarini gerek chp den gerekse dışarıdan birileri sabote etti.
baktılar başedemediler, al aşağı ettiler....
24 Şubat 2015 17:18
FetoShop'un marifetleri
 // Ömer
biri ahlaksızlık yapmıştır. bir başkası ise ahlaksızlık yapanın ahlaksızlığı üzerinden daha büyük bir ahlaksızlık yapmıştır.Kimlerin yaptığını bilmiyor diye iddia etmek için aptal veya kafası dumanlı haşhaşi olmak lazım....
24 Şubat 2015 Salı 10:45
bence
 // selim
baykalın geçen hafta twitterdan yaptığı açıklamalar çok önemli. ben yazmadım desede bence baykal yazdı onları. adamın konuşmak istediği çok şey var ama uçkur görüntüleriyle ona oyun oynandığı açık....
24 Şubat 2015 Salı 10:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler