YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Savcı Sayan AK Parti'den aday gösterilmeyince bakın ne dedi
Savcı Sayan AK Parti'den aday gösterilmeyince bakın ne dedi
19 Eylül 2015 03:50
7 Haziran seçimlerinde İzmir'den aday gösterilen ancak bu seçimde AK Parti listelerinde yer bulamayan Savcı Sayan, "Halimi, emeğimi ve engelleyenleri Allah'a havale ediyorum. Ancak Cumhurbaşkanımla ölüme kadar varım" dedi.

AK Parti’nin 1 Kasım genel seçimlerindeki milletvekili adayları açıklanırken, İzmir'den Meclis'e sekiz milletvekili gönderen AK Parti aday listelerinde revizyona gitti. Geçtiğimiz 7 Haziran genel seçimlerinde 2. bölge 7. sıradan aday olan ve CHP'li Deniz Baykal'a yakınlığıyla bilinen Savcı Sayan, aday gösterilmeyen isimler arasında yer aldı.

Sayan, yaptığı açıklamada adaylığını engelleyenlerin olduğuna işaret ederek, “Halimi, emeğimi ve engelleyenleri Allah’a havale ediyorum, Allah var. Ben çok hizmet etmek istiyorum, çok emek verdim. Demek ki üst akıl benim adaylığıma kadar indi” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMLA ÖLÜME KADAR VARIM”

Savcı Sayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığının devam edeceğini belirterek, şöyle devam etti:

“Sayın Cumhurbaşkanıma bağlılığım devam edecektir. Gerçek dostlar zararı paylaşan dostlardır. Ben kar ortağı değil zarar ortağıyım. Cumhurbaşkanımla ölüme kadar varım. Bir adaylıkla davamızı engelleyeceklerini düşünenler varsa yanılıyorlar.” 

 

İHA

 // ibrahim
Helal sana savcım bu işten karlı cıkan sensin üzülme üzülürsen seksen milyon üzülür...
25 Eylül 2015 23:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler