YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül'le 'cemaat desteği' pozu!
17 Aralık operasyonuyla birlikte Cemaat'in sözcüsü gibi hareket eden Nazlı Ilıcak bu kez CHP'li aday Mustafa Sarıgül'le boy gösterdi.
Sarıgül'le 'cemaat desteği' pozu!
23 Mart 2014 / 18:10 Güncelleme: 24 Mart 2014 / 11:45

Ilıcak ve Sarıgül'ün aynı karede bulunduğu fotoğrafta, Ilıcak'ın elindeki kırmızı ve sarı çiçekler dikkat çekti.

Fotoğrafta, Sarıgül, Cemaat'e yakın yayın organı Bugün yazarı Nazlı Ilıcak'a sarılmış, iki ismin de objektiflere gülücükler saçtığı görülüyor.

Zaman ve Bugün gazetelerinin diğer yazarları son haftalarda artık açık açık CHP propagandası yapıyor, söz konusu medyada CHP güzellemeleri dikkatlerden kaçmıyordu.
Cemaat'e yakın Nazlı Ilıcak'la CHP'li Sarıgül'ün bu fotoğrafı söz konusu ittifakın açık bir göstergesi olarak yorumlandı.

230320142013372735221_3jpg_h344.jpg

 

STARGAZETE

tuhaf
 // depakın
evet arkadaşlar tuhaf ki ne tuhaf daha dün nazlı ılıcakın mensubu bulunduğu cemaatin kapanması için imza toplayan kişiyle yan yana resim çektiriyor poz veriyor bu nasıl bir karekter ya ak partinin belli bir oy oranının üzerine çıkamamasının sebebini şimdi daha iyi anlıyorum çünkü bu kadar karekter bozukluğu olan kişilerle başarılı olunamazdı ama Allah a şükür ki kurtulduk çok şükür bu insanlardan kendi kazdıkları kuyuya kendileri düştüler üstelik sığıntı gibi bi orada ber burada boz veriyorlar...
24 Mart 2014 Pazartesi 12:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler