YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül'den Tarhan'a açık çağrı
Sarıgül'den Tarhan'a açık çağrı
04 Kasım 2014 07:34
Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHPyi yerden yere vurarak istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın ayrılığı hakkında açıklamalarda bulundu.

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı ile Gümüşhacıköy Belediye Başkanı  Zehra Özyol'u ziyaret eden Mustafa Sarıgül, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, CHP  ilçe teşkilatlarını ve belediyelerini ziyaret ettiklerini anlattı.

''Bütünleşerek başarılı olabiliriz''
 
Sarıgül, gazetecilerin Emine Ülker Tarhan'ın CHP'den istifasına ilişkin  görüşünü sorması üzerine, "Keşke hiçbir zaman istifalar olmasa. Biz bölünerek  değil bütünleşerek başarılı olabiliriz. Hiçbir arkadaşımızın yanımızdan ayrılmasını istemeyiz" dedi.
 
''CHP'nin tarihi geçmişini canlandırmak lazım''
 
Yeni parti oluşumu iddiaları da sorulan Sarıgül, şunları kaydetti: "Toplumun her kesimiyle konuşuyoruz. Önemli olan CHP'nin bir tarihi geçmişi var. Bunu canlandırmak, hareketlendirmek lazım. Altı okun ayrı bir erdemi  var. Misak-ı Milli hudutlarıyla cumhuriyeti ve demokrasiyi kuran, bu noktaya taşıyan ama sürekli kendini yenilemesi gereken bir olay. Yenilenmeye ve enerjiye ihtiyaç var. Geçmiş dönemde görev yapan belediye başkanı ve milletvekillerinin  görüşleri ve tecrübelerinden yararlanmamız lazım. Kendimizi yenilememiz lazım."

sarıgül
 // halil
senden nane olmaz....
04 Kasım 2014 Salı 08:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler