YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül, temizlik işçilerinin yılbaşını kutladı
Sarıgül, temizlik işçilerinin yılbaşını kutladı
01 Ocak 2014 08:57
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı olan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, belediyenin temizlik işçileri ile yaptığı yeni yıl kutlamasında, "Yeni yılda İstanbul'da kin dönemi, sevgisizlik dönemi bitecek" dedi.

Şişli Nişantaşı'nda yapılan yeni yıl kutlamaları sonrası burada ve Şişli'nin çeşitli yerlerinde görev yapan Şişli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları, Sarıgül ile Atiye Sokak'ta yeni yıl kutlaması yaptı.

Sarıgül burada yaptığı konuşmada temizlik müdürlüğünde görevli çalışanların 14 saattir görevlerinin başında olduğunu belirterek, "Yurttaşlarımız yeni yılı karşılarken arkadaşlarımız binlerce vatandaşımızın arasında görevlerini yaptı.

Arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şu anda saat ilerledi, İstanbul'da yeni yılı karşılayan vatandaşlarımız evlerine doğru dönüyor. Ben de istedim ki arkadaşlarımızla sohbet edelim, gecenin bir değerlendirmesini yapalım. Allah onlardan razı olsun. Çok güzel bir çalışma yaptılar, yere en ufak bir kağıt bile düştüğünde onları yerden aldılar. Zabıtalarımızın da görevleri vardı, fen işlerinde çalışan arkadaşlarımızın da. Onlara da teşekkür ediyorum. Ama temizlik müdürlüğünde görev yapan arkadaşlarımız, onlar Şişli'nin yüz akı, onlara tekrar tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İstanbullulara mutlu ve huzurlu bir yeni yıl dileyen Sarıgül, ayrıca şunları kaydetti:

"Yeni yılda İstanbul'un her yeri Nişantaşı gibi olacak. İstanbul'un 39 ilçesi 39 tane Nişantaşı gibi Şişli gibi olacak. Yeni yılda İstanbul'da kin dönemi, sevgisizlik dönemi bitecek. Yeni yılda özgürlük, barış, demokrasi ve adalet dönemi olacak. Ötekisi olmayan bir anlayış olacak. Hiçbir şekilde ayrıcalık yapmayan, yüzde yirmisi benim, yüzde otuzu benim, yüzde ellisi benim anlayışı değil vatandaşlarımızı hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan yüzde yüz kucaklayan bir anlayış olacak. Yüzde yüzünün, yüzünü güldüren yeni bir yıl olacak. İstanbul'u yönetenler hem yoruldular, hem yordular. İstanbul'u yönetenlerin gitme vakti geldi."

Kutlamanın yapıldığı sokakta kurulan sofrada bir araya gelen Sarıgül ve temizlik işçileri etli pilav yedi.

 

AA

12:30
 // erdal san
tuncay özkan dan dinimize sahip cikma derside al imaj ve beden dili derside. bak mistik sana bir sey diyecegim kardesim. insanlar yaratiliş özellinden, gerçek ve sahte davranislari öylesine kolay ayirt ederki sen bile yutmazsin. adi üzerinde rol, aska gercek degildir. gercek taklit edildmez. bir mimik jest, ses tonu ya gercektir anlaşilir. yada sahtedir aninda anlaşilir ve irite edicidir....
01 Ocak 2014 12:30
10:32
 // erdal san
leeen yuru git baronlarin simonlarin yeni kuklasi ne kadarda hevesli ciktin bakalim baykalin gosterdigi yolsuzluk dosyalarindan nasil kurtulacaksin...
01 Ocak 2014 10:32
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler