YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül, İstanbul'a aday olacak mı?
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, zabıta ekipleri ve veteriner hekimlerle birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla Ayazağa'da kurulan kurban satış merkezini denetledi.
Sarıgül, İstanbul'a aday olacak mı?
14 Ekim 2013 / 07:39 Güncelleme: 14 Ekim 2013 / 12:21

Kontrollerin ardından Sarıgül, bir derneğe bağışlamak üzere iki adet küçükbaş hayvan aldı.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül akşam saatlerinde, zabıta ekipleri ve veteriner hekimlerle birlikte Kurban Bayramı öncesi Ayazağa'daki kurban satış merkezini denetledi.

Kurban pazarını gezerek vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Sarıgül, incelemelerin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sözlerine bayram mesajı vererek başlayan Mustafa Sarıgül, "Mübarek Kurban Bayramı yaklaşıyor. Şişli bölgesindeki büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımızın bakımları veterinerlerimiz tarafından çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Bütün yurttaşlarımız gelip Şişli bölgesinden kurbanlarını rahatlıkla alabilirler. Allah'ım bütün yurttaşlarımızın keseceği kurbanlarını en yüce katında inşallah makbul eğlesin" diye konuştu.

Adaylık sorusunu yanıtsız bıraktı

Bir gazetecinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili sorusuna Mustafa Sarıgül, "Mübarek Kurban Bayramımız hepimize hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuşarak siyasi içerikli değerlendirmeye girmedi. Açıklamaların ardından Başkan Sarıgül, bir derneğe bağışlamak üzere iki adet küçükbaş hayvan satın alarak pazardan ayrıldı.

 

DHA

KİM BİLİR
 // MALİKİ
Bu adam aday olacak mı olmayacak mı sorusuyla yatıp kalkıyoruz
Çokda ........ de aday olup olmayacağı.
Ama şu bir gerçek aday olup olmayacağını kendide bilmiyor. Kim biiiyor peki?
Tabiki Sn. Koç ailesi veya Doğan ailesi ve bu ailelerin yakınları karar verecek buna. Sarıgül değil.
Onlarda şimdi konjoktüre bakıyor. Aday olsamı daha iyi olmasamı diyorlar.
Napalım bekleyeceğiz hayırlısı olsun demekten başka ne gelir elden...
14 Ekim 2013 Pazartesi 15:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler