YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sarıgül bu defa onları tehdit etti!
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, CHP'nin aday broşür ve afişlerinin AK Partili belediyeler tarafından kaldırıldığını iddia ederek, afişleri kesenlere İstanbul'u dar getireceğini söyledi.
Sarıgül bu defa onları tehdit etti!
17 Şubat 2014 / 00:30 Güncelleme: 17 Şubat 2014 / 10:29

Şişli Belediye Başkanı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Sultanbeyli'de vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafı ziyaret eden Başkan Adayı Sarıgül, kendisini karşılayan vatandaşlara hitap etti.

“İstanbul'u dar getiririm”

CHP aday broşürlerinin AK Partili yönetimler tarafından kaldırıldığını iddia eden Mustafa Sarıgül, “Buradan Sultanbeyli Belediye Başkanı'na, AK Parti'ye sesleniyorum. Benim adamların afişlerini, broşürlerini 15 dakika sonra kesiyorsunuz. Çarşamba gününe kadar size süre, onları takip edeceğim. Çarşamba gününden sonra sizin afişleriniz neredeyse, onun yanına bizim adaylarımızın afişleri asılacak. Şayet o afişleri keserseniz Sultanbeyli'yi ve İstanbul'u da size dar getiririm” dedi.

BİRİ ŞUNU SUSTURSUN
 // erdal emekci-ankara
bu kendini ne sanıyor. paralel devletin sümsüğü. kime neereyi dar getireceğine halk karar verir. seni sandığa gömerlerde seni istanbula dar getirirler aklında olsun. öyle olmaz böyle olur denir. yokya aslında bunu ciddiye almamak lazım...
17 Şubat 2014 Pazartesi 12:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler