YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sare Davutoğlu'nun ziyareti öncesinde şok!
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun ziyaret edeceği evin önünde silahlı kişi gözaltına alındı.
Sare Davutoğlu'nun ziyareti öncesinde şok!
24 Nisan 2015 / 14:25 Güncelleme: 24 Nisan 2015 / 14:32

Annesinin adına yapılan Kur'an Kursu'nun temel atma törenine katılmak için Afyonkarahisar'a gelmesi beklenen Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun ziyaret edeceği akraba evinin önünde silahlı bir kişi gözaltına alındı.

İhbar geldi

Dumlupınar Mahallesi'ndeki eve gelmesi beklenen Sare Davutoğlu için polis ekipleri güvenlik önlemi aldı. 155 Polis İmdat hattına gelen ihbar üzerine harekete geçen ekipler üzerinde tabanca bulunan bir kişiyi kovalamaya başladı.

Yakalanacağını anlayarak silahı bir apartmanın bodrum katındaki pencereye fırlatan şüpheli kaçmaya çalıştı. Kısa sürede gözaltına alınan 19 yaşındaki Cemil Y. emniyete götürüldü. El konulan silahın dolu ve bir merminin namluda olduğu öğrenildi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Afyonkarahisar'ın İhsaniye İlçesi'ndeki Kuran Kursu'nun açılışına katılması beklenen Sare Davutoğlu'nun olayın ardından akrabalarının evine ziyarete gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

rs1-256.jpg

 

Etiketler:
Terör
 // M.N.A
Her şeyi kötüye yormayin alçaklar belki onu ekmek almaya göndermişlerdi.geberseydi bunada ağıtlar yakacaklardı .eğer ülkemizde zerre hukuk varsa bu ve arkasındakiler ömür boyu hapis yemeli...
24 Nisan 2015 15:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler