YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şamil Tayyar'dan Gül'e: Sonun Demirel gibi olur
Şamil Tayyar'dan Gül'e: Sonun Demirel gibi olur
25 Haziran 2015 07:38
AK Partili Şamil Tayyar, Abdullah Gül'ün siyasete dönme sinyalleri verdiğini ifade ederek "mirasa ihanet ederse Demirel gibi olur" dedi.

AK Partili Şamil Tayyar, Abdullah Gül'ün siyasete geri dönme sinyalleri verdiğini belirterek, "Eğer sayın Gül, şuana kadar oluşturduğu siyasi mirasa ihanet ederse sonu Demirel gibi olur. Çok açık söylüyorum" dedi.

"GEREKİRSE TORUN SEVİN"

Abdullah Gül'ün artık torun sevmesi gerektiğini belirten Tayyar, şunları söyledi:

"Bu parti sana daha ne yapsın. Seni dışişleri bakanı yaptı, başbakan yaptı, cumhurbaşkanı yaptı daha ne yapsın. Siz de müsade edin bu partinin önünü açın. İnsanlar gelsin size danışsın. Elinizi öpsün. Siz de gençlere tecrübenizi aktarın. Bir genel başkan yardımcımız torun mu sevsin dedi. Torun sevmek ayıp bir iş mi? Gerekirse torun sevsin.

"SİTEMİM VAR"

Sayın Gül'ün kendi ismi üzerinden siyasi spekülasyon yapılmasından rahatsızlık duyması gerekirdi. Sitemim var. Sitem dosta yapılır zaten. Ondan sonra çıkıyor yemek yediği bir milletvekili siyasete girebilir falan... Bu yanlış. Ak Parti'de bir genel başkanlık sorunu mu var.
Eğer Sayın Gül, şu ana kadar oluşturduğu siyasi mülahazalara ihanet ederse Demirel gibi olur."

"SİYASETÇİLERE EVDE ÖLME FIRSATI VERMEMİZ GEREKİR"

Geçmiş dönem başbakanlarından örnekler veren Tayyar "Bizim siyasetçilere evlerinde ölme fırsatı vermemiz gerekir." dedi.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler