YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şamil Tayyar'dan Bakan'a şok sözler
Şamil Tayyar'dan Bakan'a şok sözler
17 Ocak 2014 15:50
Şamil Tayyar Bakan Veysel Eroğlu'nun yeniden yargılanmayla ilgili sözlerine Twitter'dan 'daha fazla suyunu çıkarma' diyerek karşı çıktı.

AK Partili Şamil Tayyar Bakan Veysel Eroğlu'nun yeniden yargılanmayla ilgili sözlerine Twitter'dan 'daha fazla suyunu çıkarma' diyerek karşı çıktı.

Son günlerde gündemin en önemli maddelerinden biri olan askeri davalara yeniden yargılanma yapılmasıyla ilgili Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu "Darbe faaliyetlerinin içinde olan kişi sayısı 5-10'u geçmez. Ama 100 kişilik bir heyeti sorumlu tutmak kabul edilir değil" dedi.

Bu açıklamaya AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar'dan cevap geldi. Tayyar kendisine ait olan Twitter adresinden Bakan Eroğlu'na "Orman ve Su İşleri Bakanımız Ergenekon ve Balyoz uzmanı çıktı! Veysel abi daha fazla suyunu çıkarma" şeklinde bir yazı yazdı ve Hürriyet gazetesinin konuyla ilgili haberini ekledi.

Tayyar daha sonra da, "Ah Veysel abi ah' Başbakana 20 suikast ve 5 darbe girişimini Akpartiye kapatma davasını ne çabuk unuttun? İtalyada 7.200 kişiyi yargıladılar" diyerek sözlerini sürdürdü.

21.jpeg

08:29
 // erdal san
hakikaten suyunu cikarmis veysel bey samil tayyar gercekten hakli yeniden yargilanacaksa paravanin ardindaki baronlarida kodese sokacak sekilde yargilansin o zaman simdi eksigi gedigi kalmadi denir...
18 Ocak 2014 08:29
17:27
 // Rasim DUMAN
Ben bir emekli astsubayım. Darbesever cuntacılar, aslında hakettiklerinden çok daha az ceza aldılar, bununla mutlu olsunlar. Bu insanlara merhamet ve şefkat gosterisinde bulunmaya gerek yok, herkes işine baksın. Şamil TAYYAR çok haklı....
17 Ocak 2014 17:27
17:01
 // Oki
Niye herkes,medyayı görünce,konuşma ihtiyacı duyuyor?(Bu benim yetki alanım degil , bunun ilgili bakan(lar)a veya parti sözcüsünü veya hükumet sözcüsüne sorun) demezler de medyaya laf yetiştirmekte yarışırlar?!Anlamiyorum!...
17 Ocak 2014 17:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler