YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şamil Tayyar, halay çekti
Şamil Tayyar, halay çekti
25 Ağustos 2013 16:17
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Tekirdağ’ın Muratlı İlçesi Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nun oğlu Mert Kürşat’ın sünnet düğününe katıldı.

Tayyar, sünnet düğününde halay çekti, yöresel sanatçının söylediği türküye eşlik etti. 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Tayyar, Gaziantep’te hemşerisi Muratlı İlçesi Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nun oğlu için düzenlediği Bey Tahtı Plaza Düğün Salonu’ndaki sünnet düğününe katıldı.

Tayyar ile Kaymakam Hersanlıoğlu, hemşerilerinin isteğini kıramayarak sünnet olan Mert Kürşat’a takısını takdim ettikten sonra halay çekti.

İslahiye Ticaret Odası Başkanı Kemal Vural’ın halay başını çektiği sünnet düğününde halay çeken Tayyar, daha sonra ‘Eşarbını Yan Bağlama’ türküsünü söyledi.

Sünnet düğününe; Kaymakam Hersanlıoğlu’nun yakınları ile AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Urfa İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alpaslan Hersanlıoğlu, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Durmuş, Tekirdağ Vali Yardımcısı Mahmut Yıldırım, Hassa Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Enver Soylu, İlçe Jandarma komutanı Binbaşı Ömüral Beşikçi, CHP Urfa İl Başkanı Ferhat Karataş, Besni Belediye Başkanı Fahri Serter, Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler