YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahin'in odasına böcek timi
Şahin'in odasına böcek timi
04 Temmuz 2010 14:18
Yenilenen TBMM güvenlik sistemi ve önlemler 1 Temmuz'dan itibaren yürürlüğe konuldu. Buna göre TBMM Başkanı Şahin'in odası her sabah dinleme cihazı bulunup bulunmadığını kontrol etmek için aranacak.

TBMM'de, 1 Temmuz'dan itibaren uygulamaya başlanan yeni güvenlik sistemi uyarınca, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'nin odası her sabah dinleme cihazı bulunup bulunmadığını kontrol etmek için aranacak.

TBMM Başkanlığı'na verilmiş, Milli Saraylar ve başkanlık konutu dahil bütün bina, tesis ve eklentilerinin korunmasını ve bu alanlarda bulunan kişilerin güvenliğinin sağlanmasını amaçlayan yönetmelik dünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yenilenen TBMM güvenlik sistemi ve önlemler 1 Temmuz'dan itibaren yürürlüğe konuldu. Buna göre Meclis yerleşkesine gelen kişiler ile beraberlerindeki her türlü eşya ve araçlar elle, gözle, araç altı kontrol cihazı, kapı detektörü, X-RAY metal detektörü, patlayıcı madde koklama detektörü ile aranacak.

Sabah

böcek zehiri kötüdür...
 // ibrahim çelikoğlu
Öyle böcekler varki;Isırığı etleri eritiyor.Böcek ararken bir bakmışın kobra çıkmış.Başını yassılaştırıyor;Gelme ısırırım......
04 Temmuz 2010 22:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler