YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahin Zeng'i böyle zorladı
Ceketini çıkaran Şahin'in Milli Sporcu Cem Zeng'le mücadelesi büyük çekişmeye sahne oldu
Şahin Zeng'i böyle zorladı
19 Kasım 2009 / 17:57 Güncelleme: 19 Kasım 2009 / 19:10

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Meclis'te düzenlenen etkinlikle masa tenisindeki hünerlerini sergiledi. Şahin'in milli sporcu Cem Zeng'le yaptığı mücadele büyük çekişmeye sahne oldu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

   
 

TBMM'nin 90. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenecek masa tenisi turnuvasının tanıtımı, Meclis Başkanı Şahin'in de katıldığı bir törenle yapıldı. TBMM Tören Salonu'ndaki tanıtıma katılan Şahin, masa tenisindeki hünerlerini sergiledi.

Daha önce spordan sorumlu Devlet Bakanlığı da yapan Şahin, ceketini çıkararak milli sporcular Cem Zeng ve Ahmet Lee ile birer gösteri maçı yaptı. Büyük çekişmeye sahne olan mücadeleler, tanıtım törenine katılan milletvekilleri tarafından ilgiyle izlendi. Şahin, Devlet Bakanı Aliye Kavaf'la da kısa bir gösteri maçı yaptı. Şahin'in masa tenisinde oldukça usta olduğu gözlendi.  
 

Tanıtım töreni sırasında milletvekilleri de milli masa tenisi sporcularıyla mücadele ettiler. Milletvekillerinin yaptığı masa tenisi mücadelelerinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Tanıtım töreninin sonunda Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, Şahin'e bir masa tenisi seti hediye etti.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler