YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şahin: Bu millet zaten sizinle yürüdü Bahçeli
Şahin: Bu millet zaten sizinle yürüdü Bahçeli
03 Haziran 2015 07:35
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Devlet Bahçeli'nin 'Bizimle yürü' sloganını eleştirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Bu millet sizinle yürüdü sayın Devlet Bahçeli, 1999-2002 arasında başbakan yardımcısıydınız, bu Karabük'e ne yatırım yaptınız. Sadece iflas etmiş ekonomisi çökmüş bir Türkiye'yi bıraktılar" dedi.

Şahin, partisinin Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüşe katılarak, Soğuksu Mahallesi'ndeki mitingde bir konuşma yaptı.

Bu millet sizinle yürüdü zaten Bahçeli

"Bizimle Yürüyün" diyenlerin kendilerinden önce iktidarda olduğunu ve 2002 yılında devraldıkları Türkiye'nin uçan kuşa dahi borcu bulunduğunu aktaran Şahin, "Bu mirası bizlere 'Bizimle Yürü' diyenler bıraktı. IMF'ye 23,5 milyar dolar borç takmış bir Türkiye'yi onlar bize devretti. 23 tane bankayı batırıp, buradan çalınan parayı milletin sırtına yükleyen o siyasi partiler şimdi çıkmışlar karşımıza, 13 yıldır Türkiye'yi şaha kaldırmış olan AK Parti'ye 'siz çekilin biz yöneteceğiz' diyorlar. Bu millet sizinle yürüdü sayın Bahçeli, 1999-2002 arasında Başbakan Yardımcısıydınız, bu Karabük'e ne yatırım yaptınız. Sadece iflas etmiş ekonomisi çökmüş bir Türkiye'yi bıraktılar. Millet bunu gördü ve 2002 yılında sizi barajın altında bıraktı" diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler