YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Şafak Pavey, yaşadıklarını anlattı
Şafak Pavey, yaşadıklarını anlattı
01 Mayıs 2014 19:30
Beşiktaş'ta 1 Mayıs olayları sırasında bir gencin gözaltını alınmasını engellemeye çalışırken arbedenin ortasında kalan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Şafak Pavey, yaşadıklarını anlattı.

Beşiktaş'ta 1 Mayıs olayları sırasında bir gencin gözaltını alınmasını engellemeye çalışırken arbedenin ortasında kalan Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Şafak Pavey, "Keyfi gözaltına alınmaya çalışılan bir genci korumaya çalışırken aynı müdahaleye maruz kaldım" dedim.

Beşiktaş'ta 1 Mayıs olayları sırasında bir gencin gözaltını alınmasını engellemeye çalışırken arbedenin ortasında kalan CHP Milletvekili Şafak Pavey, yaşadıklarını anlattı. CHP'li milletvekilleri ile birlikte vatandaşların barışçıl gösteri haklarını korumaya çalıştıklarını söyleyen Pavey, "Yaşlıları, gazdan etkilenen mağdur vatandaşlarımızı, yoldan geçerken tutuklanmaya çalışılan masum gençlerimizin haklarını korumak için onlara kalkan olmaya çalıştık. Aynı müdahalelere biz de maruz kaldık maalesef. Keyfi gözaltına alınan bir öğrenci genci korumaya çalışırken aynı müdahaleye maruz kaldım" ifadelerini kullandı.

 

İHA

ÇOK ..
 // YOKKİ.....
ÇOK AMA ÇOK ZAVALLISINIZ HANIMEFENDİ ÇOKKKK....( SİZE BAŞKA SÖZ VE YORUMDA BULUNMAK SÖZE HAKARET OLUR ZİRA)...
02 Mayıs 2014 Cuma 18:13
Hahh, tamam sen söyledin, millette yedi !
 // Mühr-ü Süleyman
şafak hanım, zeka yaşınızla ilgili şüpheye düşürmeyin insanları
Nasılsa beceremiyorsunuz, bırakın şu politikayı, kapatın gözlerinizi, hayal edin ve yazın sadece, romanda iyisiniz bence
Yalnız, Tv'lerde izlediğimiz Beşiktaş, sizin pembe romanınızdaki Beşiktaş'a hiç uymuyor, zira izlediğimiz Beşiktaş'ta BEŞİK göremedik ama Polisimize doğru havada uçuşan yüzlerce binlerce her çeşit ve kalitede TAŞ vardı, haa anladım, siz o esnada gözleriniz kapalı, BEŞİK içinde bu romanı yazıyordunuz herhalde...
02 Mayıs 2014 Cuma 00:22
Ben sana dedim gitme :)
 // Oruc
Akil verdik dinlemedin, aklini kiraya verenlerle yola düsdün, ne demisler " laf dinlemeyen hismetlidir " ...
01 Mayıs 2014 Perşembe 21:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler