YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sadak'tan 'ajan' fırçası
Sadak'tan 'ajan' fırçası
29 Mart 2013 18:08
Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, belediye binası çıkışında kendisini ısrarla görüntülemek isteyen bir kişiye, "Sen Amerika ajanı mısın?" diye çıkıştı.

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, öğle saatlerinde bir açılışa katılmak için belediye binası çıkışında kendisini cep telefonuyla ısrarla görüntüleyip fotoğrafını çekmek isteyen bir kişiyle tartıştı. 35-40 yaşlarda olduğu tahmin edilen kişinin önce telefonunu elinden alan Selim Sadak, gence "Kimin için çalışıyorsun, Amerika ajanı mısın, beni neden takip ediyorsun, CIA ajanı mısın?" diye bağırdı. Sadak, Belediye Meclis üyeleri ve belediyede çalışan personelin takip edildiği, Siirt Belediyesi'nde son bir haftadır kimliği belirsiz kişiler tarafından rahatsız edildiğini ifade etti.

Sadak, Belediye Meclis üyeleri ve personellerin sık sık rahatsız edildiğini belirterek, "Kedisine vatandaş süsü veren bu kişi beni takibe almış, kimin için çalıştığını bilmiyorum. Ancak bugün bardağı taşıran son damla oldu. Konuyu Siirt Valisi'ne ileteceğim" dedi.

Sadak, kimliği belirsiz kişiden aldığı telefonu daha sonra Siirt Valisi Ahmet Aydın'a, konuyu anlatarak teslim etti.

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler