YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saadet'te yine istifa...
Saadet'te yine istifa...
26 Ekim 2010 13:05
Numan Kurtulmuş'un Saadet Partsisi'nden ayrılmasıyla başlayan Saadet'ten kopuş furyası devam ediyor. Bugün de 30 kişi daha Saadet Partisi'nden istifa etti...

Numan Kurtulmuş'un Saadet Partisi'nden ayrılmasıyla Saadet'te üst üste istifa haberleri geliyor...

Bugün de Giresun’un Çamoluk İlçesi Belediye Başkanı Özcan Çinici ve Yenice Beldesi Belediye Başkanı Halil İbrahim Gerçek’in de aralarında bulunduğu 30 kişi Saadet Partisi’nden (SP) istifa ettiklerini açıkladı.

Çamoluk Belediye Başkanı Özcan Çinici, geçenlerde yapılan kongrede genel başkanlığa Necmettin Erbakan’ın seçilmesinin ardından böyle bir karar aldıklarını söyledi. Çinici, eski genel başkan Numan Kurtulmuş’a haksızlık yapıldığını ifade ederek, “Bu haksızlığın kendimize de yapıldığını düşünerek meclis üyeleri arkadaşlarımızla böyle bir karar aldık. Şu an düşünme aşamasındayız ama büyük bir olasılıkla Numan Kurtulmuş’un yanında yer alacağız” dedi.

Özcan Çinici ile birlikte Çamoluk’un İl Genel Meclisi Üyesi Muammer Güleç, Çamoluk’a bağlı Yenice Beldesi Belediye Başkanı Halil İbrahim Gerçek ve her iki belediyenin SP’li meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu 30 kişinin partiden istifa ettiği belirtildi. (Bugün- Kanal A Haber)

kolaysa kur
 // adem oglu
parti kurda çık meydanlarada bi boyunu görek kurulmuş partiyi yönetmekten acizsin öyle kolaysa görelim yiğidi kendi ilinde parti kongeresini yapamayan parti kuracakmışda yok şuymuş buymuş saadet partisinin içinde irinin başıymışsın beraberindede irinler temizlendi...
27 Ekim 2010 00:08
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler