YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saadet Partisi’ne hırsızlık şoku!
Saadet Partisi’ne hırsızlık şoku!
30 Ocak 2014 10:53
Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde, Saadet Partisi’nin seçim çalışmalarında kullanılmak için kiralanan aracın ses düzenini sağlayan amfi çalındı.

30 Mart yerel seçimleri öncesi Saadet Partisi Gökçebey ilçe teşkilatınca kiralanan 67 YC 854 plakalı minibüs tipi aracın önceki akşam saatlerinde kimliği belirsiz şahıslar tarafından amfisi çalındı. Çalınan amfinin yerel seçimlerde partiye destek amacıyla sokaklarda kullanıldığını ve seçimlerin sonuna kadar kullanılacağını ifade eden SP Gökçebey İl Genel Meclis Üyesi Adayı Sabri Demiryürek, polise başvurduğunu söyledi. Pazar günü köyleri gezdiklerini belirten Demiryürek, şöyle konuştu: "Arabayı park ettik. İki gün arabayı çalıştırmadık.

Akşam ilçe toplantısından sonra evimin önüne çektiğim arabanın kapısının açık olduğunu gördük. İçeride bulunan amfinin çalındığını görünce polise haber verdik. Polis geldi tahkikatını yaptı. Karakola gittik, ifademizi verdik. Sonra olay yeri inceleme ekibi geldi. Aracı kontrol ettiler. Yapılan inceleme sonrası herhangi bir bulguya rastlanılmadı. Bu olay da failimeçhul olarak kaldı. Seçim arabasında amfiyi ses sistemi olarak kullanıyorduk.”

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler