YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saadet Partisi: "Emanet oylarımızı geri istiyoruz"
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karaman, "Parti olarak yerel seçimlerde, milletvekili seçimlerinden hep daha fazla oy almışızdır. Bu seçimlerde de aynısı olacak" dedi.
Saadet Partisi: "Emanet oylarımızı geri istiyoruz"
22 Eylül 2013 / 07:55 Güncelleme: 22 Eylül 2013 / 11:51

Karaman, partisinin Safranbolu İlçe Başkanlığını ziyaretinde, 5 haftalık programlar yaptıklarını ve bu program dahilinde 81 ili dolaştıklarını, teşkilatları, esnafları, basın kuruluşlarını ziyaret ettiklerini söyledi.

Partisinin en geniş istişarelere yer veren bir parti olduğunu anlatan Karaman, şöyle konuştu:

"Teşkilatları dinleyen bir siyasi partiyiz. Türkiye 30 Mart 2014'de mahalli idare seçimlerini yapacak. Bu seçimlerin Türkiye için çok büyük önemi var. Genel seçimlerden daha önemli. Parti olarak yerel seçimlerde, milletvekili seçimlerinden hep daha fazla oy almışızdır.

Bu seçimlerde de aynısı olacak. Biz adaylarımızı istişare ve tavsiyelerle seçeriz. Bu seçimler yolsuzluk dosyalarının ortada dolaştığı bir seçim olacaktır. Bu seçimde bize özel durum var. Biz bizden giden yüzde 20 emanet oyların, en azından yüzde 10'unu geri istiyoruz.

O arkadaşları ikaz etmek için istiyoruz. İkaz edilmezse bunlar bu yanlışlara devam edecekler. Biz hiç kimsenin kalbini kırmayacağız. Biz gerçekleri söylüyoruz. Sadece yapılan icraatların yanlış olduğunu söylüyoruz. Bundan geri dönmelerini rica ve tavsiye ediyoruz."

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler