YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Saadet Partili o belediye Erdoğan'ı destekleyecek
Saadet Partili o belediye Erdoğan'ı destekleyecek
07 Ağustos 2014 17:47
Batman'ın Sason ilçesinde Saadet Partili Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini bildirdi.

Uçar, Batman merkezde bir kafede düzenlediği basın toplantısında, cumhurbaşkanı seçiminde Erdoğan'ın desteklenmesi gerektiğini belirtti.

"Bildiğiniz gibi partimiz Saadet Partisi seçimde tarafsız kalacağını açıklamıştı. Ancak, biz bölgemizin ve ilçemizin geleceği için cumhurbaşkanı seçiminde kararımızı verdik" diyen Uçar, seçimde Erdoğan'ı destekleyeceklerini kaydetti.

Uçar, şöyle konuştu:

"Gerek barış ve çözüm sürecinin bölgemizdeki olağanüstü hayatı normale çevirdiği gerçeği gerekse bölgemize sunulan ekonomik katkı ve yatırımların devam edebilmesi ve ülkemizin demokratik, ekonomik ve sosyal alanda daha da ileriye gidebilmesi, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti milletvekili Ziver Özdemir ve AK Parti il teşkilatının Batman'a hizmet için gösterdiği çabayı göz önünde bulundurarak Türkiye'nin Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı seçmesi gerektiğini düşünüyoruz."

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler