YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rozeti takan cennete
Rozeti takan cennete
17 Ekim 2009 21:48
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın, Konya'da Başbakan Erdoğan ve ekibini eleştirirken yaptığı açıklamalar şaşkınlık yarattı..

Necmettin Erbakan, Başbakan Erdoğan ve ekibini isim vermeden eleştirdi. Milli görüşü terkedenlerin önce hidayetinin bozulacağını sonra da helak olacağını savundu.

'Milli görüşün bir tarifi de yeni bir dünyanın kurulmasıdır. Hidayet, feraset, dirayettir. Bir kişi milli görüş gömleğini çıkarttığında önce hamuru bozulur, ondan sonra da fiziği bozulur, hidayeti bozulur, hayrı şer zanneder, şerri hayır zanneder, sonunda da helak olur.

Milli Görüş gömleğini çıkartanlar, Peygamberlerin yolundan sapanların önce hidayetleri kararır, sonunda mutlaka helak olurlar, Allah muhafaza buyursun.

Daha büyük hizmetler için heyecan lazım, anahtar bizde... 40 yıl sonra aynı azmi, aynı heyecanı ortaya koymaya mecburuz.

Siz hayırlı faaliyetler gösterdiniz, İnşallah yarın ahirette en büyük şahadetnamemiz rozetimiz olacak. Rozetimizi göstereceğiz, sorgusuz sualsiz cennete gireceğiz inşallah.''

Erbakan, Milli Görüş'ün diğer partilerden farkı olduğunu ifade ederek, ''Diğer partilerin hiç birinde maneviyat yoktur'' ifadesini kullandı.

Aman..
 // Yani Ben
Solcu bir insanim, ve Erbakan'a samimi bir tavsiyem var:

Konusmasin artik..

Konustukca batiyor cunku... ...
18 Ekim 2009 20:46
Erbakan
 // Fehmi Arvas
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
18 Ekim 2009 18:09
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler